MAGAZİN

Oktay Kaynarca'nın hayat verdiği Süleyman Çakır yine gündem oldu

Kurtlar Vadisi dizisinin efsane karakteri Süleyman Çakır ölüm yıldönümünde yine gündem oldu. Sosyal medya kullanıcılar Çakır'ın ölümüyle ilgili paylaşımlar yapıyor.

Oktay Kaynarca'nın hayat verdiği Süleyman Çakır yine gündem oldu

Oktay Kaynarca'nın hayat verdiği Süleyman Çakır karakteri, 17 yıl önce dizide senaryo gereği vefat etmişti. Kurtlar Vadisi'nin seyircileri, Süleyman Çakır'ın ölümünün ardından gıyabında cenaze namazı kıldırmış, mevlit okutmuş ve gazeteler aracılığıyla başsağlığı dileklerinde bulunmuştu.

Süleyman Çakır ölüm yıldönümünde yine gündem oldu. Twitter'da en çok konuşulan isimler arasında bulunan Çakır ile ilgili onlarca paylaşım yapıldı.

606e8a25c9de3d50d8698abb

İşte Süleyman Çakır hakkında yapılan paylaşımlardan bazıları:

1

2

3

4

Ekran Alıntısı

SÜLEYMAN ÇAKIR'IN ÖLÜMÜ

Süleyman Çakır, Cerrahpaşalı Halit tarafından pusuya düşürülerek öldürülmüştür. Süleyman Çakır dizide 43. bölümde vurulmuş ve 45. bölümde öldüğü ilan edilmiştir. Can dostu Polat Alemdar Çakır'ın ölümünün ardından Halit'i ve altı mafya babasını bir gecede öldürerek onun intikamını almıştır. Süleyman Çakır karakteri, Kurtlar Vadisi'nde en çok ilgi çeken ve sevilen karakterlerdendir. Bu nedenle, ölümü olumsuz tepki almıştır.

Ölümü sonrası geniş bir izleyici kitlesi tarafından yası tutulan Süleyman Çakır, Kurtlar Vadisi isimli dizide Hekimoğlu türküsüyle özdeşleşmiş ve Oktay Kaynarca tarafından canlandırılmış kurgusal bir karakterdir.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Süleyman Çakır ın olduğu yerde polat ı takan yoktu o yüzden öldürdüler adamı gerçi ben polatı daha sonrada takmadım izlemedim de .
beyin bedava babasının dedesinin seceresini böyle tutarmi bunlar
Geri Dön