SPOR

Süper Lig'in yıldızı futbolu bırakıyor

Trabzonspor'da kadro dışı olan Onur Kıvrak, alacakları konusunda bordo mavili yönetimin ödeme planını kabul etmedi. Bu arada Onur Kıvrak'ın futbolu bırakacağı iddia edildi.

Süper Lig'in yıldızı futbolu bırakıyor

Galatasaray, Muslera’yı satmadı. Şenol Güneş, Fabri’yi tercih etti. Başakşehir’le görüşmelerden sonuç çıkmadı. Yurt dışından talip çıkmadı. Onur eli mahkum geri adım atmak zorunda kaldı.

4 Ocak itibariyle serbest kalma hakkı elinde olmasına rağmen kullanmadı. 25 milyon TL’lik alacağı için Trabzonspor yönetimiyle masaya oturdu. Ayda 2 milyon TL’den alacaklarının 1 yılda kapatılması sözünün altına imzasını attı.

ONUR KIVRAK: SADECE TARAFTAR HAKKINI HELAL ETSİN
Bu arada Onur’un para sorununun çözülmesinin ardından, futbolu bırakacağı iddia edildi. Hatta Onur’un, bir basın toplantısı düzenleyeceği ve “Türkiye’de Trabzonspor’da başka takım forması altında kendimi görmek istemediğim için bırakacağım” açıklaması yapacağı gelen bilgiler arasında... (Fotospor)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
türk futbolu bi pislikten kurtulmuş olur
Bir GS li olarak son 2-3 senedir rezalet goller yiyen beli duba gibi olmuş bir kaleci birde kaptanlık yapıyor. Çoktan kovulması lazım dı; Bir de tutmuş takım içinde huzuru bozuyormuş hele şuna bak hele.
ONU MALATYA MAÇINI SABOTE ETMEDEN ÖNCE DÜŞÜNECEKTİN.ŞİMDİ BOŞUNA AĞLAMA ZIRLAMA SANA O FORMAYI TEKRAR GİYDİRECEK OLAN YÖNETİM KENDİ SONUNUN ALTINA İMZASINI ATAR ANCAK...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler