Ortalık alev aldı! Avustralyalı itfaiyecilere 2021 takviminde barınak hayvanları eşlik etti

Geleneksel Avustralyalı İtfaiyeciler Takvimi görücüye çıktı. Kahraman itfaiyeciler 2021 Avustralyalı İtfaiyeciler Takvimi'nde barınak hayvanları ile birlikte poz verdi.

Avustralyalı itfaiyeciler geleneksel olarak hazırlanan yeni yıl takvimi için kamera karşısına geçti. Mankenlere taş çıkartan itfaiyecilere barınak hayvanları eşlik etti. Gelenekselleşen takvim için itfaiyeciler bu kez yaralanan yaban hayvanlarının tedavisi için kamera önüne geçti. 2021 Avustralyalı İtfaiyeciler Takvimi'nde itfaiyecilerin sevimli hayvanlarla verdiği pozlar sosyal medyada ilgi gördü.

2019 ve 2020'nin başında Avustralya'da çıkan orman yangınları nedeniyle bu yıl bağıştan toplanan gelirlerin yaban hayatına gitmesi kararı alındı.

Avustralya İtfaiyeciler Takvimi ekibi yaptığı açıklamada "2019 ve 2020 yılları korkunç zamanlardı.. Avustralya'da meydana gelen devasa yangınlar medeniyle vahşi doğada tahmini 1 milyar hayvan kaybı yaşandı. Yangınlar söndürülmüş olsa da tahrip olmuş alanlar, yerinden edilmiş hayvanların doğal yaşam alanlarına geri dönmesini imkansız hale geldi" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
şimdi bunlar manken değil mi?maaşallah o zaman .
bunlar itfaiyeciyse bizdekiler ne?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler