SPOR

Ozan Tufan'dan çok konuşulacak karar!

Kadro dışı kalan Ozan Tufan, sıcak Katar'a soğuk bakıyor. Dereağzı Tesisleri’nde çalışan genç oyuncu “Avrupa olmazsa Fenerbahçe’de kalıp kendimi göstereceğim” diye konuştu.

Ozan Tufan'dan çok konuşulacak karar!

Kanarya’da çok şeyler beklenen ancak kendisine verilen şansı iyi kullanamayan futbolundan çok özeli ve kilolarıyla gündeme gelen Ozan Tufan kulüp bakıyor.

Katar’dan teklif alan ve Bülent Uygun’un da kadrosunda görmek istediği genç oyuncu “Katar’a gitmeyi düşünmüyorum. Avrupa’da kariyerimi sürdürmek istiyorum” diyor. Menajeri bazı İspanyol kulüpleriyle görüşmelerde bulunurken Ozan Tufan çabuk pes etmeye de niyeti yok gibi.

Aykut Kocaman’ın kazanmak adına her türlü fedakârlığı yaptığı ancak özel hayatı ve kilolarına dikkat etmeyip disiplinsiz hareketlerde bulunduğu için kadroda düşünülmeyen Ozan Tufan “Olursa Avrupa’da yoksa Fenerbahçe’de devam ederim. Eleştirilerden gerekli dersleri çıkarıyorum ve formayı almak için çok çalışacağım” ifadesini kullanıyor.

Sarı-lacivertli oyuncu çalışmalarını kendisine verilen program dahilinde Dereağzı Tesislerinde sürdürüyor. (Türkiye)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Defol git su fıçısı.
Ne fenermiş bee Futbol ve yöneticilikten anlamayan azizin elinde başka takım olsaydı çoktan iflas etmişti.
Darbukatör baryam henüz bir becerin yok egon tavan defol git aykutu da degerlendiremedin.git terimden küfür yiye yiye oyna
Adam kulup bakiyorum diyor,bulamazsam fenerde kalip kendimi gostermeye calisicam diyor,cok konusulacak karar ne simdi burda:)hersey olagan akisinda
Bir Beşiktaş’lı olarak guzide oynucumuz bence Türk futboluna kazandırılmalı ve genç Ozan kilo almaya devam ederek takımda kalmalı, ne yani Aykut adam aç kalıp ölsünmü? Unutma can boğazdan gelir!
AVRUPA?
Diğer Haberler