MAGAZİN

Özcan Deniz ile Feyza Aktan cephesinde yeni gelişme: Babasını dede diye öğretiyor

Geçtiğimiz yıl anlaşmalı boşanan Özcan Deniz Feyza Aktan kavgası hız kesmiyor. Aktan, darp edildiğini söylerken, Deniz ise çocuğunu göstermediği iddiasıyla eski eşini mahkemeye verdi. Kavga devam ederken çiftin çocuklarının bakıcısı suskunluğunu bozdu.

Feyza Aktan, 2018'de Özcan Deniz'le nikâh masasına oturarak adını duyurdu. Ancak çiftin mutluluğu kısa sürdü. 15 ay evli kalan Aktan ve Deniz anlaşmalı olarak boşandı. Aktan, Deniz'in kendisine şiddet uyguladığını öne sürerken Deniz ise Aktan'ın 3 yaşındaki oğulları Kuzey'le görüşmesini engellediğini iddia ederek eski eşine velayet davası açtı.

İkilinin boşanmanın ardından yaşadıkları kavga gündemden düşmezken, çiftin oğullarına doğduğu günden bu yana bakan bakıcı Söylemezsem Olmaz'a çarpıcı açıklamalarda bulundu.

1

"BİZİ SÜREKLİ YALNIZ VE AÇ BIRAKIYORDU"

Bakıcı Naz, Kuzey'e doğduğundan beri baktığını, annesinin sürekli evde ikisini yalnız bırakıp, gezmeye ve spora gittiğini söyledi. Evde Kuzey'le çok aç kalıyorduk. Sürekli komşulara ve arkadaşlarına gönderiyordu. Özcan'a söyleme seni işten atarım diye tehdit ediyordu. Sürekli yalnız ve aç bırakıp arayıp sormuyordu. Gece geç geliyordu Kuzey benimle yatıyordu. Kuzey'e ilgisi ve anne sevgisi yoktu. Benim en büyük hatam evlenip çocuk yapmak diyordu." dedi.

"FİZİKSEL ŞİDDET UYGULADI"

Aktan'ın kendisine fiziksel şiddet uyguladığını açıklayan Bakıcı Naz, Feyza Aktan'ın Özcan Deniz için "Babasına dede dedirtip kaydetmiş ve Özcan Deniz aradığında, 'Bak deden arıyor' diyerek telefonu Kuzey'e veriyordu. Kuzey de yeni konuşmaya başladığında 'dede' diyordu.

Bir gün Özcan Deniz eve geldi. Kuzey'i gezdirdi. Sonra hep 'dede dede' dedi. Özcan Deniz de şaşırdı. Ben bir şey demedim." diyerek yaşadıklarını anlattı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
niyeyse ozcan denize gram inanmak istemiyorum ve bakıcısına da
Bence de Dedesi Gibi
Özcan deniz kendi yapımcılığını yaptığı filmlerde yeni yeni kadınlarla çok şımarıklık yapmaya başlamıştı.Karısı onun bu şımarıklığının diyeti olmuş sanırım.Kadınların ve diğer çalışanların ahını almış olmalı.
Geri Dön