SPOR

CANLI

Pereira'nın basın toplantısında skandal

Akhisar Belediyespor beraberliği Fenerbahçe'de taşları yerinden oynatırken, teknik direktör Vitor Pereira'nın yayıncı kuruluşa yaptığı maç değerlendirmesinin ardından girdiği basın odasında sadece tek bir soruya cevap verebildi. İletişim sorumlusu Fatih Demirkol "Zaman doldu" deyip toplantıyı sonlandırdı.

Pereira'nın basın toplantısında skandal

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Yıldızlar topluluğu Fenerbahçe'de beklenen futbolun bir türlü gelmemesi ve bunun saha sonuçlarına yansımaya başlaması birçok krizi de beraberinde getiriyor.

Van Persie kriziyle başlayan ve adeta yuvarlanan bir kar topu gibi büyüyen sorunlara bir yenisi daha eklendi, Vitor Pereira'ya sansür geldi!

[Maçtan kareler-![Fenerbahçe - Akhisar Belediyespor maçından kareler 2015-2016](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2124078/640xauto.jpg)](https://www.mynet.com/galeri/fenerbahce-akhisar-belediyespor-macindan-kareler-2015-2016-155171-myspor)

Basın toplantuısında sadece tek soru!

2-2 biten Akhisar Belediyespor maçının ardından, yayıncı kuruluşa 90 dakikayı değerlendirip, diğer basın mensuplarının soruları için basın odasına geçti. İlk soruya yaklaşık 7 dakikalık uzun bir cevap veren Vitor Pereira'ya gazeteciler başka bir soramadı...

"Süre bitti" dediler

Vitor Pereira'nın sözü biter bitmez devreye giren kulübün İletişim Sorumlusu Fatih Demirkol, "Teşekkür ederiz, iyi akşamlar" dedi. Basın mensuplarının "Soru soramıyor muyuz?" tepkisi ve homurdanmalar üzerine ise "Süre bitti, Federasyonu'nun bizlere verdiği süre bu kadar" cevabı verildi. Soruları bekleyen Portekizli teknik adam da bu müdahale üzerine şaşkınlığını gizleyemedi.

Çok daha uzun toplantılar var

Pereira'nın ve geçmiş senelerdeki teknik direktörlerin çok daha uzun basın toplantıları yaptığı hatta basın toplantılarının ardından sürekli olmasa da Pereira'nın ayak üstü sohbet ettiği de biliniyor.

Yönetim "Sus" mu dedi?

Bu kısa basın toplantısı ise, direkt konuşan, net ifadelerle yeri geldiğinde kendi futbolcularını bile eleştirebilen Vitor Pereira'ya yönetimin bir müdahalesi olarak görülüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler