SPOR

CANLI

Rıdvan Dilmen: 'Bu takım anca şut atar'

Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe-Akhisar Belediye maçını değerlendirdi.

Rıdvan Dilmen: 'Bu takım anca şut atar'

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

NTVSpor'da yayınlanan %100 Futbol programında Fenerbahçe-Akhisar Belediye maçını değerlendiren Rıdvan Dilmen, "Fenerbahçe olarak yedek kulübende oyunun tutabileceğin ve ileri götürebileceğin oyuncuların var. Cihat Arslan oyuncu değişikliklerinde çok doğru hamleler yaptı. 7 günde 3 maç oynayan Fenerbahçe 7 gol yedi. Mental olarak da fiziksel olarak da takım bunu kaldıramadı. Fenerbahçe her maça ayrı formatla çıkıyor. Pereira öyle bir takım istiyor ki; Sürekli basan, ısıran... Öyle bir oyun istiyorsan o zaman sana 8 oyuncu değişikliği lazım." dedi.

[Maçtan kareler-![Fenerbahçe - Akhisar Belediyespor maçından kareler 2015-2016](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2124078/640xauto.jpg)](https://www.mynet.com/galeri/fenerbahce-akhisar-belediyespor-macindan-kareler-2015-2016-155171-myspor)

'Bu takım anca şut atar'

Akhisar'ın ikinci yarı Molde'nin aynısını oynadığını söyleyen Dilmen, "Mehmet Topal, Ozan, Josef son yarım saat oynadı. Bu takım anca şut atar. Bu orta sahanın üretme şansı yok. Şener artık gitmiyor. Çocuk gidemiyor, vücut gitmiyor. Nasıl Alper'le başladıysan Gökhan'la da başlayabilirsin. Pereira, Diego ile van Persie arasında tercih yapıyor. Fernandao görevini yapıyor." dedi.

'Takımın kondisyonu eksik'

Sarı lacivertlilerin ekonomik oynamak zorunda olduğunu vurgulayan Dilmen, Fenerbahçe'nin kondisyonunun eksik olduğunu söyledi.

Fenerbahçe’nin maça çok istekli ve çok enerji harcayarak başladığını vurgulayan Dilmen, sarı lacivertlilerin kondisyonunun eksik olduğunu söyledi.


Teknik direktör Vitor Pereira’nın Gökhan Gönül’ü bir an önce kazanması gerektiğini vurgulayan Dilmen, Şener’in deparlı bir oyuncu olduğu için çok yorulduğunu belirtti.

Fenerbahçe’nin ekonomik oynamak zorunda olduğunu belirten Dilmen, “Fenerbahçe’de fiziksel anlamda fizikli oyuncular olduğunu düşünüyorum. Ancak kondisyonu eksik” şeklinde konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler