MAGAZİN

Petek Dinçöz evlendi mi? Petek Dinçöz'ün evlendiği Nida Büyükbayraktar kimdir? Nida Büyükbayraktar kaç yaşında ve ne iş yapıyor?

Petek Dinçöz'ün dünyaevine girdiği haberi sonrası ayrıntılar merak edildi. 8 yıllık evliliğini geçtiğimiz aylarda bitirmiş olan ünlü sanatçı Petek Dinçöz, Nida Büyükbayraktar ile nikah masasına oturdu. Peki Petek Dinçöz'ün eşi Nida Büyükbayraktar kimdir, kaç yaşında ve ne iş yapıyor? İşte hayatı ve merak edilenler...

Petek Dinçöz evlendi mi? Petek Dinçöz'ün evlendiği Nida Büyükbayraktar kimdir? Nida Büyükbayraktar kaç yaşında ve ne iş yapıyor?

Ünlü sanatçı Petek Dinçöz, önceki akşam Nida Büyükbayraktar ile dünyaevine girdi. Geçtiğimiz dönemlerde çalkantılı bir evlilik yaşayarak eşinden ayrılan isim, "Mutlu bir yuva kurmak için attığımız ilk adımımız hayırlı olsun. Rabbim bizi birbirimizden hiç ayırmasın" diyerek daha önce nişanlandıklarını sosyal medya üzerinden açıklamıştı. Peki Petek Dinçöz’ün eşi Nida Büyükbayraktar kimdir?

PETEK DİNÇÖZ'ÜN EŞİ NİDA BÜYÜKBAYRAKTAR KİMDİR?

Geçtiğimiz günlerde evlenecekleri konuşulan Petek Dinçöz ve Nida Büyükbayraktar çifti sonunda nikah masasına oturdu. Nida Büyükbayraktar'ın kim olduğu gelişme sonrası merak edildi. Büyükbayraktar, eğlence sektöründe işletmeci kimliği ile bulunan bir isim olarak biliniyor. 2011 senesinde Metro Turizm'in Ege Bölge Müdürü olarak çalışmaktaydı.

PETEK DİNÇÖZ KİMDİR?

29 Mayıs 1980 tarihinde İzmir'de dünyaya gelen Petek Dinçöz, Esra Suay ve Müjdat Fahri Ezgü çiftinin kızları olarak bilinmekte. Babasını çocukken kaybetmiş olan ismin, Necdet adında bir erkek kardeşi bulunmaktadır. Ünlü sanatçı, ilk ve ortaöğrenimini Gazi Ortaokulunda tamamlamıştır. 14 yaşına dek İzmir'de yaşamıştır ve sonrasında okulu bırakmış ve mankenlik hayatına atılmıştır.

1999 senesinden beri birlikte olduğu Uçankuş TV sahibi Can Tanrıyar ile Beyaz Show programında milyonların gözü önünde evlilik teklifi almasının ardından evlenmiştir. Çiftin nikahını ise o dönemin RTÜK başkanı kıymıştır. Sonrasında çift Çırağan Sarayı'nda görkemli bir düğün de organize etmiştir. Ancak Dinçöz, 2010 senesinde Tanrıyar'dan geçimsizlik sebebi ile olaylı bir şekilde boşanmıştır.

Sonrasında İkinci eşi Serkan Kodaloğlu'ndan 2015 yılında İrfan Aslan adında bir oğlu doğmuştur. 10 Ağustos 2020 tarihinde bir kız bebek beklediğini duyurmuştur. İkinci defa anneliği bekleyen sanatçı bebeğini ''boyun kemiği tersliği rahatsızlığı ve tiroid hastalığı" nedeniyle kaybetmiştir. Dinçöz, Kodaloğlu ile 15 Mart 2022 tarihinde anlaşmalı olarak boşanmıştır. Çiftin çocukları İrfan Aslan Kodaloğlu'nun velayeti ise sonrasında anne Petek Dinçöz'e verilmiştir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler