MAGAZİN

Pınar Altuğ açıkladı! Çocuklar Duymasın RTÜK'ten korktu mu?

Uzun yıllar Çocuklar Duymasın dizisiyle ekranda olan Pınar Altuğ kendisine sorulan "Çocuklar Duymasın RTÜK'ten korktu mu" sorusuna açık yüreklilikle yanıt verdi.

Çocuklar Duymasın’da son sezon öpüşmeme kuralı da yıkılmıştı. Tamer Karadağlı’nın canlandırdığı taş fırın erkeği Haluk ile Pınar Altuğ’un canlandırdığı Meltem karakteri ilk kez öpüşmüş ve sosyal medyada gündem olmuştu.

Pınar Altuğ Jülide Ateş'in programına konuk olunca kendisine "Çocuklar Duymasın RTÜK'ten korktu mu" sorusu soruldu.

Altuğ bu soruya şu yanıtı verdi: "Hiçbir zaman böyle bir korkumuz olmadı aklımız hiçbir zaman böyle çalışmadı. Biz diziyi ilk çektiğimiz zaman ne yaptığımızın farkında değildik. Günlük hayatın içinden bir parçaydık ki cinsellik içine öyle eklenmiyordu. Bizi onu görmeden de gerçekten evli sanıyorlardı.

Biz o cinselliği yatak odasında belki seksi bir gecelik giyip Tamer ile öpüşmedim ama ona sadece attığım bir bakışla o aşkın ne kadar büyük olduğunu kameralar üstünden anlattık. Bizim RTÜK korkumuz hiç olmadı."


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
seni terbiyeli olmaya davet ediyorum!
Allah aşkına bu kadına davet yolliycana bir zamanlar cukurova daki aile yapisina aykiri davranislardan dolayi rtuk u goreve davet et. bir zuheyla var ki evlere senlik.:D
@askboyy Sharon Stone, piyasaya girmeden önce kadınlar olarak yönetmenlerin kucaklarını oturduklarını söylüyordu. Bence, kişisel bir durumdan çok alanın doğası ile alakalı. Sanat alanlarının bir kısmı buna emsal doğaya sahip aslında. Doğa öyle ise yapacak pek bir şey olduğunu zannetmiyorum. Onun için kişilere yüklenmenin de bir limiti olmalı aslında.
Aile dizisi bu aile kavramı var ne yazikki eski dizileri mumla arıyor insanlar şimdiki dizilerde şiddet kötüye yöneltmek neler neler var aldatma bile sıradan oldu vurma kırma mafyalar falan geçen biri birini öldürmüş cesedi yok etmeye çalışmış soruyolar bunu bir dizide görmüştüm diyo kardeşim nerede kaldı şu bizimkiler çicek taksi kaygısızlar ikinci bahar gibi aile dizileri topluma örnek diziler iyi mesaj veren diziler Allah aşkına nereye gidiyor bu ülke
@cem_basar_1930 Senaryolar da toplumsal gerçeklerden esinlenerek yazılmaz mı? Mesela, bir şeyleri görür ve esin alarak ona benzer nitelikte şeyleri hayal ederek modelleştirirsiniz. Kim bilir, belki de günümüzde toplumsal yapı daha berbat olmuş ve durum, senaristin hayal dünyası ile de etkileşim içinde olmuştur. Sebep sonuç ilişkisi kurar isek, sebebin tümel olan (Yani toplumsal durumlar gerçekler), sonucun ise tikel olan (Yani senaryo) olması daha mantıklı gibi sanki.
Seyredilebilecek en iyi aile dizisi bence.Seviyeli ve zaman zaman topluma güzel messjlar veriyordu.Devam etsin isterim şahsen
Geri Dön