Pis Yedili'nin Zeki'sine bir de şimdi bakın! Bambaşka biri oldu

Bir dönemin sevilen dizisi Pis Yedili'de Zeki karakterine hayat veren genç oyuncu Ümit Erlim, şimdilerde bambaşka biri!

İlk bölümü 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisiyle tanıdık onu... Zengin ve şımarık arkadaş grubundaki iyi niyetli kişiydi.

Kötülük yapmaya çalıştığında eline yüzüne bulaştırır, hiçbir şeyi tek seferde anlamayarak seyirciyi kahkahaya boğardı. Peki, 'Zeki' karakterine hayat veren genç oyuncu Ümit Erlim, şimdilerde nasıl görünüyor dersiniz?

32 yaşındaki oyuncu, yeni imajıyla bambaşka biri oldu. İstanbul Teknik Üniversitesi Fizik Mühendisliği Bölümü mezunu Erlim'in son görüntüsüne beğeni yağdı.

Erlim, karizmatik pozları ve atletik vücuduyla dizideki halinden oldukça farklı bir profil çiziyor. Sonralarda Kadir Has Üniversitesi'nde Tiyatro bölümünü okuyan genç oyuncunun yeni stiline, ''Ne hoş olmuş Zeki'', ''Zeki, bu sen misin? Evrime rövaşata atmışsın!'' ve ''Dolar bile böyle değerlenmedi vicdansız'' gibi yorumlar yapıldı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Pis Yedili Aynı Kadro İle "Pis Yedili Üniversite" Yeni Bir Dizi Yapsınlar Her Hafta İzlenenler Arasında 1. Seçilir Umarım Böyle Bir Dizi Veya Sinema Projesi Hayata Geçirilir Sizleri Özledik Çünkü...
@aklimdabirteksenvarsin hayatımda izlediğim daha dogrusu izlemedıgım en sacma dizilerden biriydi akıl yasının 2 olması lazım birinin boyle bir diziui izlemesi için
gercekten artik bi proje yapip geri donsunler .ozledik valla
zekiii on numarasin.seviyoruz seni.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler