Reynmen adını değiştirmek zorunda kaldı! İşte sebebi

Derdim Olsun ve Ela isimli şarkılarıyla gündemden düşmeyen sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş'ın kullandığı Reynmen lakabının başka birinin adına patentli olduğu ortaya çıktı. Aktaş, yaşanan gelişme sonrası adını değiştirmek zorunda kaldı.

Reynmen adını değiştirmek zorunda kaldı! İşte sebebi

Derdim Olsun ve Ela isimli iki şarkısıyla gündemden düşmeyen ve her gün başka bir kişi tarafından eleştirilen Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş'ın başı bu sefer de kullandığı takma isimle derde girdi. Aktaş'ın kullandığı Reynmen lakabını Ömer Duvaklı isimli bir kişiye ait olduğu ve tüm hakların ondan olduğu ortaya çıktı.

Kanal D'deki 2. Sayfa'nın haberine göre, 'Reynmen' ismi 12 Kasım 2018'de Türk Patent ve Marka Kurumu'na yapılan başvuru sonucunda Ömer Duvaklı isimli kişi tarafından tescillendi. Bu markanın kullanım hakkı sadece Ömer Duvaklı'ya verildi. Bunun üzerine harekete geçen Aktaş ise B planını devreye soktu.

YENİ ADI R REYNMEN OLDU

Karar itiraz eden ancak kabul edilmeyen Reynmen, 29 Aralık 2018'de Türk Patent ve Marka Kurumu'na başvuru yaparak 'R Reynmen' markasını tescil etti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Geri vites Reymen olmuş ????
2 şarkı söyledin biraz fazla dinlendi diye şarkıcı sanatçı felanmi oldun ya yazık piyasa kime kaldı azer baba müslüm baba ibrahim tatlıses orhan baba vaybe nerden nereye kimlerden kime
reyhan mı olmuş ? ????
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler