SPOR

CANLI

Rıdvan Dilmen'den sonra Ahmet Çakar da mı gidiyor?

Ahmet Çakar Beyaz Futbol'dan ayrıldı mı? Beyaz Futbol yorumcusu Ahmet Çakar, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak kendisini takip edenlerden helallik istemişti. Eski hakem, şimdilerin futbol yorumcusu Ahmet Çakar geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla gündem olmuştu.

Rıdvan Dilmen'den sonra Ahmet Çakar da mı gidiyor?

Beyaz Futbol adlı programda konuşan Ahmet Çakar, faal bir hakemle görüştüğünü ve hakemin kendisine "Fenerbahçe'yi şampiyon yapmayacaklar" dediğini iddia etmişti.

HAKKINIZI HELAL EDİN

Ahmet Çakar, geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından dikkat çeken bir paylaşımda daha bulunmuştu. Çakar, "Hakkınızı helal edin. Hepinize teşekkür ederim." ifadelerini kullanmıştı. Usta yorumcunun bu paylaşımı neden yaptığı bilinmezliğini korurken, sosyal medyada bazı kullanıcılar bu paylaşımı Çakar'ın yorumculuk yaptığı programdan ayrıldığı şeklinde yorumladı.

RIDVAN DİLMEN DE BIRAKMIŞTI

Geçtiğimi günlerde usta futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen'de NTV'de yayınlanan Yüzde Yüz Futbol adlı programdan ayrıldığını açıklamıştı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
Bunlar fenerin paralı piyonları zaten rıdvanı bilmeyen yok çakarada dmiştik oda belli etti kendini innmadılar işte buyurun işkence etseler söylemem falan diyor diyemezsin öyleyemezsin zaten uydurma haberlerle iş yapıyorsunuz fenermi onlar zaten rezilligini algı yaparak kapatma derdinde bahattin kurtardı ses yok yaşar kemal ugurlu kurtardı ses yok cğüneyt çakır kurtardı ses yok şimdi meleri ayarladılar bjk macına yine ses olmayacak yayıncı kuruluş suçlu has fenerli denerasyonu algı ile suçlu ilan ediyolar o fenerasyon her kurulu ile fener yandaşı üstelik geçin o ayakları gecin ağlamayın
Sen kimsinki hak helal edeceğim boş içi boş bir yorumusun.
ROK denen biri daha var., unutmayın.
Takım
O
Av
P
Geri Dön