SPOR

CANLI

Rıdvan Dilmen, İrfan Can transferini açıkladı

Rıdvan Dilmen, İrfan Can transferini açıkladı

Başakşehir ile Galatasaray arasındaki İrfan Can pazarlığında transfer bedelini yorumcu Rıdvan Dilmen açıkladı. Ara transfer döneminde Galatasaray'ın ısrarla kadrosuna katmak istediği İrfan Can Kahveci için yeni gelişmeler yaşanıyor. Medipol Başakşehir forması giyen tecrübeli futbolcu için Galatasaray tüm imkanlarını zorluyor. NTV'de yayınlanan %100 Futbol programında konuşan Rıdvan Dilmen, Galatasaray'ın İrfan Can Kahveci transferini gerçekleştirebilmesi için ödeyeceği miktarı açıkladı.

Galatasaray son dakika transfer haberi... İrfan Can transferinin bedelini Rıdvan Dilmen açıkladı. Transfer döneminde Galatasaray'ın ısrarla kadrosuna katmak istediği İrfan Can Kahveci için yeni gelişmeler yaşanıyor. Medipol Başakşehir forması giyen tecrübeli futbolcu için Galatasaray tüm imkanlarını zorluyor.

NTV'de yayınlanan %100 Futbol programında konuşan Rıdvan Dilmen, Galatasaray'ın İrfan Can Kahveci transferini gerçekleştirebilmesi için ödeyeceği miktarı açıkladı.

Galatasaray'ın transfer etmek istediği İrfan Can Kahveci'nin çok karakterli bir oyuncu olduğunu söyleyen Rıdvan Dilmen, "Oyuncu Galatasaray'a gitmek isteyebilir, buna saygı duymak gerekir. Son duyduğuma göre Galatasaray'ın son teklifi 6 milyon euro artı bir oyuncu. Oyuncu biliyorum Emre Kılınç değil, ayıp olmasın diye söylemiyorum. Başakşehir'in de ne istediğini biliyorum, 10 milyon euro artı Emre Kılınç" dedi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
BENCE BU ÜLKEDE HİÇ BİR OYUNCUYA BUKADAR PARA VERİLMEZ..!
Gene bir ara transfer döneminde bizimkilere transfer kazığı çakılıyordur.
irfana 6 milyon yeter artar bile.olmadi dagne verelim + emre akbaba
Galatasarayın sıkıntısı İrfan Can veya başka biri değil.Şu andaki acil ihtiyaç teknik kadro değişimi.Takım futbol oynamıyor ağır çekim video gibi.Kimin ne yaptığı belli değil.Sivas spordan fişek gibi gelen Emre Kılıç bile futbol oynamayı unuttu
Takım
O
Av
P
Geri Dön