SPOR

Rıdvan Dilmen: Kim vatansever, kim terör örgütüyle beraber, açıklayacağım

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, MHK Başkanı Serdar Tatlı ve ekibini göreve getirdiğine yönelik iddialara çok sert yanıt verdi. "Kimse benim şahsiyetime şeytan diyemez" ifadelerini kullanan Dilmen, "Kimin vatansever olduğunu, kimin terör örgütü liderleriyle beraber olduğunu açıklayacağım" şeklinde konuştu.

Rıdvan Dilmen: Kim vatansever, kim terör örgütüyle beraber, açıklayacağım

Rıdvan Dilmen, NTV'de yaptığı değerlendirmelerde MHK Başkanı Serdar Tatlı ve ekibini kendisinin göreve getirdiğine yönelik iddialara cevap verdi.İddialara belgeleri ile cevap vereceğini ifade eden Dilmen, "Pazartesi akşam belgelerle geliyorum. Her şeyi tek tek açıklayacağım. Türk futbolunu kutuplaştırmaya çalışanlar var. Hazır olsunlar, yarın akşam açıklayacağım. Benim MHK başkanını göreve getirdiğim iddia ediliyor günlerdir. Bunu iddia edenler bunu ispatlamak zorunda" dedi.

"KİM VATANSEVER, KİM TERÖR ÖRGÜTÜYLE BERABER AÇIKLAYACAĞIM"

Çok sert açıklamalarda bulunan Dilmen, "Türk futbolunu dizayn etmeye çalışanlar pazartesi akşam hazırlansınlar, kimin vatansever olduğunu, kimin terör örgütü liderleriyle beraber olduğunu yarın akşam açıklayacağım... Benim adım Rıdvan, soyadım Dilmen. Bana oyun sahasındaki oyunuma dair Şeytan dendi. Benim şahsiyetime karşı kimse şeytan di-ye-mez. Benim adım Rıdvan. Bana kimse şeytan diyemez. Çıkıp ispatlamak zorundasınız o zaman" şeklinde konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 70 yorum
Hadi la ordan mhk gizli başkanı şikesever rıdvan boş yapma
Fenerbahçe sana Napti açıkla kardeş.
yazık kafana
@ozkaya_tarik_1980 şikeci olman yetmezmi ?
@ismail_1997_ibpyt yalanmı la yalanmı mhk yi ayarladınız şikeciler
Gevşek Rıdvan bugüne kadar herkes şeytan derken neredeydin? Türk futbolunun kara lekesisiniz camiyanız da dahil uefa tasdikli şikebahçeler.feto bittiğinden beri neden şampiyon olamadığınızı anlatsana
saray soytarısı şarlatan işin gücün fırıldaklık birilerinin bitarafını yalamak..
@cem3506 sen ve ekibiniz şikeleri yapıpda yakalanınca bir kumpas yalanıyla saraya soytarılıklar yaparak kurtardınız cezalardan ama bunu halen daha idrak edemeyen zavallı fındık beyinliler başka takımlara iftiralar ve çamurlar atmaya devam ediyorlar hemde utanmadan arlanmadan.. ennn rezillceee ama nereye kadar. bir dur diyen olur ve adalet yerini bulur. işte ozaman hakkın hakka hakkı verdiği andırki rezil şikebahçe inşallah ogüne kadar ahlak lı olmayı öğrenir de insanlar boşu boşuna yalanların peşinden koşup çoluk çocuğunun kumbaralarını soydrmazzz
@okudero Antrenman sonrası Hakan, Arif önderliğinde topluca sohbetlere gidenler hangi takım oyuncuları acaba?..
@catake onlar zaten bilinenler ama bilinmeyenler asıl mesele sanki fb,bjk ts ve diğer takımlarda yokmuş sadece gs de varmış gibi bir algı yaratmaya çalışıyor fb her alanda. madem elinde belgeler verdı şimdiye kadar nerdeydi neden bu günü bekledi..
@cem3506 emre belezoğlu’nun evinde toplanıyorduk diyen futbolcular vardı emre mitinglerde konuştu diye mi bişey olmuyo
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler