SPOR

CANLI

Rıdvan Dilmen’in kampanyasına taraftar gruplarından mesaj

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, partili cumhurbaşkanlığı için 'Evet' kampanyası başlattı. Twitter'da paylaştığı videoda Barcelona forması giyen Arda Turan'a 'pas' atmıştı. Taraftar grupları da bunun üzerine sosyal medya hesaplarından mesaj yayınlandı...

Rıdvan Dilmen’in kampanyasına taraftar gruplarından mesaj

Eski futbolcu ve futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, partili cumhurbaşkanlığı için ‘Evet’ kampanyası başlattı. Twitter’da paylaştığı videoda Barcelona forması giyen Arda Turan’a ‘pas’ atmıştı. Taraftar grupları da bunun üzerine sosyal medya hesaplarından mesaj yayınlandı…

[Rıdvan Dilmen ‘Evet’ kampanyası başlattı! Pası Arda Turan’a attı](http://spor.mynet.com/futbol/105911-ridvan-dilmen-evet-kampanyasi-baslatti-pasi-arda-turana-atti.html)

Fenerbahçe’nin taraftar gruplarından Sol Açık, Twitter hesabından, “Biz de özgür, eşit ve laik bir ülke için hayır diyoruz” ifadelerini kullanarak Galatasaray taraftar grubu olan Tekyumrak’a mention attı. Sarı kırmızılı taraftar grubu da bu iletiyi kendi sayfasında retweet yaptı ve Beşiktaş’ın taraftar grubu olan Beleştepe’ye Sol Açık’ın kullandığı mesajın aynısı mention olarak yolladı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 289 yorum
rıdvan ne hale duşdunnn küçüldün küçüldün yazık halien yalakaa
@i.cabik asıl küçülen sen ve senin gibi karşısındakinin fikrini küçümseyen , hakir gören zavallılar. siz önce herkesin bir fikri olduğu gerçeğine bir saygı gösterin zavallı mahluklar. Bu ülkede sadece sen ve senin gibi düşünenler yaşamıyor.
asıl küçülen sen ve senin gibi karşısındakinin fikrini küçümseyen , hakir gören zavallılar. siz önce herkesin bir fikri olduğu gerçeğine bir saygı gösterin zavallı mahluklar. Bu ülkede sadece sen ve senin gibi düşünenler yaşamıyor.
@i.cabik asıl küçülen sen ve senin gibi karşısındakinin fikrini küçümseyen , hakir gören zavallılar. siz önce herkesin bir fikri olduğu gerçeğine bir saygı gösterin zavallı mahluklar. Bu ülkede sadece sen ve senin gibi düşünenler yaşamıyor.
@bayceran ZAVALLI MAHLUK sensin , ZAVALLLI MAHLUK !!!
@bayceran Fikir özgürlüğünün olmamasını savunmak, fikir özgürlüğümüdür, buyrun bunu tartışın.
@i.cabik YAZIKLAR OLSUN SANA.. KARAKTERSİZ OLDUĞUNU BİLİYORDUM AMA BU KADARINI DA BEKLEMİYORDUM RIDVAN EFENDİ...
@bayceran Bir aynaya bakar mısın? Kim daha zavallı bir mahlukmuş görürsün.
10 kere de yazsan bak KIZARMIŞIN.Kardeşim,Rıdvan iyi bir futbolcu ve yorumcu.Çokkk maçını izledim,ama FUTBOL FEDARASYONU BAŞKANLIĞI için böyle bir yakalalık yapmasını yakıştıramadım.Evet-Hayır diyebilir ama yalakalık yapamaz.Bir Fenerli olarak artık RIDVAN'ı SEYRETMİYORUZ !!!
@habiperdem2 sen daha nasıl bir özgürlük istiyorsun? sosyal medyada hakaretlerin seviyesi lağım çukurundan daha aşağı seviyede. Daha nasıl bir özgürlük istiyorsun.Özgürlük sadece sizin istedikleriniz olunca mı bir anlam ifade ediyor?
@adigevekil Ben aynaya baktığımda yaradanın en şerefli varlık dediği insanı görüyorum. Ya sen ne görüyorsun?
bir beşiktaşlı olarak hep destek tam destek EEEEEEEVEEEEEEEEEETTTTTTTT
@ahmet_kartal0021 ÇARŞI HERŞEYE KARŞIDIR.HAYIR.
@ahmet_kartal0021 sen kesinlikle beşiktaşlı değilsin
@saadet638 Kesinlikle haklısın beşiktaşli cumhuriyet düşmanı olmaz
@ahmet_kartal0021 Sen Beşiktaşı kendine alet etme.Terbiyeli ol.Fikrini Beşiktaşa mal etme dengesiz.
FENERBAHÇELİYİM EVET diyorum sanane sizene.herkes önünden yesin
@mehmetsenget SEN ÖNÜNDEN YEMEYE DEVAM ET KARDEŞ
@mehmetsenget aziz başkana kurban ol sen,çakma fb li
@mehmetsenget Aykut Kocaman da Fenerbahçeli onun açıklamasını oku da ders olsun sana.
Takım
O
Av
P
Geri Dön