MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Rihanna ve Drake aşkı sonunda belgelendi

Uzun süredir birlikte olup olmadıkları hayranları tarafından tartışılan Rihanna ve Drake aşkı sonunda belgelendi. Miami konserlerinde fanlarının gözü önünde öpüşen ikili artık ilişkilerini herkesin gözü önünde yaşayacak.

Rihanna ve Drake aşkı sonunda belgelendi

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen MTV Video Müzik Ödülleri'nde Drake, sahnede Rihanna'ya ödülünü takdim etmeden önce;'22 yaşından beri ona aşığım. Dünyadaki en iyi arkadaşlarımdan biri. Benden daha genç olmasına rağmen, yetişkinliğim boyunca onun gibi birini aradım. Bayanlar ve baylar, müzik tarihimizin canlı bir efsanesidir' demiş, daha sonra Rihanna'yı dudaklarından öpmek için uzanmış, ancak ünlü şarkıcı kafasını yana çevirmişti.

Sosyal medya o gecenin ardından 'Rihanna Drake'in aşkını ret mi etti' diye çalkalanırken, günler sonra ikili sahnede fanlarının gözü önünde öpüşerek aşklarını dünyaya ilan etti.

Entertainment Tonight'a konuşan bir kaynak ünlü ikili için; 'Onlar kesinlikle birlikteler. Bu işin ne kadardır resmi olduğunu kimse bilmiyor ancak onlar bu aşkı gizlemeye karar verdikleri için bugüne kadar bir açıklama yapmadılar. Sürekli birlikteler, Drake öyle aşık ki gözlerini ondan asla alamıyor. Birlikteler ve çok mutlular' açıklamasını yaptı.

En Çok Aranan Haberler