SPOR

Robin van Persie ile Mustafa Akbaş birbirine girdi

Fenerbahçe - Kayserispor maçının ilk yarısında Robin van Persie ile Mustafa Akbaş arasında tehlikeli bir gerilim yaşandı.

Robin van Persie ile Mustafa Akbaş birbirine girdi

Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunda Fenerbahçe ile Kayserispor, Kadıköy Şükrü Saracoğlu Stadı'nda karşı karşıya geliyor.

Son 16 turu maçının ilk yarısında Van Persie ile Mustafa Akbaş arasında gerilim yaşandı.

Ceza sahasındaki ikili mücadele sonrası yerde kalan Mustafa Akbaş'ın Robin van Persie ile sözlü atışmasının ardından iki oyuncu birbirlerini ittirdikten sonra kafa kafaya geldi.

Diğer oyuncuların da katılmasıyla büyümek üzere olan olaylar hakem Serkan Çınar'ın müdahalesi ile sona erdi. Serkan Çınar iki oyuncuya da sözlü uyarıda bulundu.

Pereira'yı 4. hakem zor sakinleştirdi!

Fenerbahçe teknik direktörü Vitor Pereira mücadelenin 12. dakikasında Zeki Yavru'ya çalınan faul sonrası sinirlendi.

Ziraat Türkiye Kupası'nda oynanan Fenerbahçe-Kayserispor karşılaşmasında 12. dakikada bir pozisyonda Zeki Yavru lehine faul çalınması üzerine bu kez Pereira, Yavru ile sert bir tartışmaya girdi. Zeki'nin kendisini yere attığını iddia eden Pereira el kol hareketleri ile Zeki'nin üzerine yürürken 4. hakem tarafından güçlükle sakinleştirildi.

Hatırlanacağı gibi Ligin ilk devresinde Kayseri'de oynanan maçta Zeki Yavru'nun Volkan Demirel ile yaptığı tartışma ve soyunma odasına taşan diyaloglar yaşanmıştı.

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler