SPOR

Romanya'dan ilginç Arda Turan açıklaması: Herhalde 1 Nisan şakası yapıyorlar

Steaua Bükreş teknik direktörü Bogdan Vintila, Arda Turan'ı transfer edecekleri iddialarıyla ilgili olarak "Buna ne diyeyim ki... Arda Turan'ın maaşının ne kadar olduğunu biliyor musunuz? Daha ciddi şeyler konuşalım" ifadelerini kullandı. Kulübün sportif direktörü Mihai Stoica ise "Herhalde Türkiye'de 1 Nisan şakası yapıyorlar" dedi.

Romanya'dan ilginç Arda Turan açıklaması: Herhalde 1 Nisan şakası yapıyorlar

Transfer döneminde uzun süre Galatasaray'a gelip gelmeyeceği tartışılan ve kulüp bulamayan Arda Turan için ortaya atılan Steaua Bükreş iddialarının ardından açıklama geldi.

Steaua Bükreş Teknik Direktörü Bogdan Vintila, Arda Turan transferi sorulunca gülerken, "Buna ne diyeyim ki... Arda Turan'ın maaşının ne kadar olduğunu biliyor musunuz? Daha ciddi şeyler konuşalım" dedi.

"HERHALDE 1 NİSAN ŞAKASI YAPIYORLAR"

Kulübün sportif direktörü Mihai Stoica ise iddiaları, "Herhalde Türkiye'de 1 Nisan şakası yapıyorlar" şeklinde yanıtladı. Romanya'da ara transfer dönemi Avrupa'daki birçok ülkenin aksine 17 Şubat günü sona eriyor.

(Sporx)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
arda gel bizim halisa da oyna eksik oyuncumuz vat kazanırsak baklava var.
Zamanında şımarmasaydı ( gs yi bırakıp baska takımlara transfer olmasını demiyorum) paraya pula aldanıp şaşırmasaydı, şimdi şamar oğlanına dönmezdi. Yinede üzülüyorum. Neydi ne oldu ya. Ama parası pulu ganidir. Bence kendine bir iş kursun artık futboldan fayda göremez
Neydi ne oldu, adam hayatından memnun her ay Barça bilmem kaç milyon euro hesabına yatırıyor, bizde çene yoran oluyoruz
iyide bu arkadaşş futboluu unuttuu kii bir yıldır ayana top demiyor ne antıraman ne bişeyy
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler