SPOR

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıkladı! Maçlar seyircili mi oynanacak?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu Toplantısı sonrası yaptığı açıklamalarda Türkiye'de lig maçların seyircisiz oynanması durumu hakkında konuştu.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıkladı! Maçlar seyircili mi oynanacak?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, maçlara seyirci alınmaması kararıyla ilgili yeni bir gelişmenin olmadığını ancak locaların açılabileceğini duyurdu.

Bakan Koca, gelecek dönemde localara seyirci alınma ihtimalinin bulunduğunu dile getirerek "Maçların seyircili oynanması bu hafta gündemimizde olmadı. Özellikle salgının şu döneminde seyircili oynanmaması şeklinde daha önce önerimiz olmuştu. Önümüzdeki haftalarda salgının seyrine göre localardan başlamak üzere gündeme alabiliriz." dedi

30 EYLÜL TÜRKİYE KORONAVİRÜS TABLOSU

1024xauto

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 27 yorum
Tabii Fener Galatasaray maçını seyircisiz oynadı hemen seyircili yapın maçları
once yasak getirdiler sonra serbest bıraktılar sonrasın da kısıtlama getirdiler simdi de yine insan hayatiyla oynuyorlar. Ölenler de sizin hic mi suçunuz yok iktidar partisi ?
Gripten korkan bu anlayışla En az 4 sene seyirci yok, kafana takma. 4 sene iyimser bir tahmin. Ömrümğzde bir daha seyircili maç göremeyebiliriz. %2 öldürücü olan bir hastalık böyle Tedbirlere sebep oluyor, seneye %10 luk yaparlar, evden değil odadan bile çıkarmazlar insanı
korkma be kardeşim, amma da tırsıyorsunuz Fener'den .. Burada sağlık sorunu vahim, her gün onlarca insan vefat ediyor sen kalkmışsın yok biz Fener maçını seyircisiz oynadık şimdi onlar seyircili oynayacaklar.. Sağlık bakanlığı işini gücünü bırakmış bunu düşünüyor sanki...
@hedefmars_2018 hangi fenevden korkuyorlar şu 9 kişi kalan hatayspor karşısında korkudan defans yapan mı yoksa derbide GALATASARAYIN kalecisi fatihin maç boyunca bir kere yere yatmayan 90 dk maçı izleyen fenevbahçeden mi ;) azize gitti fenevbahçe gitti en azından şike yapıp bir şeyler yapmaya çalışan adamdı şimdi ali koç külübü kople satın alıp araplara satar yakında ;))
sus hemen zırlama
@hedefmars_2018 Maçlar seyircili oynanır açık havada virüs 30 cm.den fazla yaklaşılmazsa solunum yoluyla bulaşmaz stada girişlerdede eller dezenfekte edilir stad kapasitasinin 1/3'ü oranında seyirci alınır Stada geliş gidişler kontrollü yapılır HEPSİ BU EMİNİM Kİ TATİL YERLERİNDEN ÇOK ÇOK DAHA EMNİYETLİ BİR ORTAM VARDIR STADLARDA.
loca ne demek zenginlik
komple normale dönelim, herkes maske taksın,takmayanıda vatandaş dövsün iyi mi...devlet bu işe karışmasın..birileri maske takmayacak kurallara uymamakta ısrar edecek diye niye bu kadar çile..bırakın vatandaş taktırır o maskeyi,sağlar o mesafeyi,gerekirsede elinide sabunla yıkatır..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler