MAGAZİN

Şahan Gökbakar'dan koronavirüs paylaşımı: Günlük 20 bin vakayı yakaladık sonunda

Şahan Gökbakar artan koronavirüs vakalarından sonra sosyal medya hesabından dikkat çeken paylaşım yaptı. Gökbakar, "Çok güzel gidiyoruz. Aşı falan olmadan, aynı şekilde itiş tepiş, öpüş kokuş, maskesiz mesafesiz devam" notunu yazdı.

Şahan Gökbakar'dan koronavirüs paylaşımı: Günlük 20 bin vakayı yakaladık sonunda

Koronavirüs yeni vaka sayısının 19 bin 761'e yükselmesinin ardından Şahan Gökbakar Instagram hesabından paylaşımda bulundu.

Sosyal medya hesabından daha önce de aşı olunması yönünde mesajlar paylaşan ünlü oyuncu, son paylaşımında ise vaka sayılarının artışına adeta isyan etti.

Gökbakar paylaşımında "Günlük 20 bin vakayı yakaladık sonunda. Çok güzel gidiyoruz. Aşı falan olmadan, aynı şekilde itiş tepiş, öpüş kokuş, maskesiz mesafesiz devam. Haydi el ele verelim ve Delta varyant rekoru kıralım. 10 gün icinde 40 binlere yüruyelim. Var mısınız? Bence yapabiliriz" notunu düştü.

sahan1

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
Aşı olmayanlar korona olunca bence hiç hastaneye alınmamalı vede aşı zorunlu olmalı bu iş başka türlü geçmez maske yok mesafe yok aşı olmuyorlar bu şekilde olan millet koyun başına çoban lazım yoksa bu iş geçmez illaki zor kullanmak gerekiyor
Aşılama oranın yüksek olduğu ülkelerde neden vaka sayıları artıyor? Bunu biri açıklasın. İki doz aşı olana virüs bulaşıyor ve hatta covid den ölüyor. İşe yaramadığı ortaya çıkan ruhsatsız sıvıları neden kullanalım? Bu aşıların virüsün yayılmasında bir etkisi var mı? Bunun araştırılması yapıldı mı? Sahte sonuç veren PCR testleriyle vaka sayılarını neden artıyor gösterip korku pompalıyorsunuz?
Sende boyle yorum yapiyorsun da inşallah aşi olmuşsundur.
aşı yaşına gelmemiştir daha
Geri Dön