SPOR

Samir Nasri adalesindeki yırtık nedeniyle Galatasaray maçında oynamadı

Galatasaray maçında kadroya alınmayan Samir Nasri'nin oynamak için hocasına çok ısrar ettiği, ancak adalesindeki yırtık nedeniyle riske edilmediği ortaya çıktı. Nasri, takımla çalışmalara henüz başlamış değil.

Samir Nasri adalesindeki yırtık nedeniyle Galatasaray maçında oynamadı

Antalyaspor’da teknik direktör Rıza Çalımbay’la sorun yaşadığı iddia edilen, Galatasaray maçında 21 kişilik kadroya alınmayan dünyaca ünlü yıldız Samir Nasri’yle ilgili net bilgiler ortaya çıktı.

Buna göre Nasri ile Çalımbay arasında herhangi bir problem yok. Aksine Fransız futbolcu, sakatlığı bulunmasına rağmen Galatasaray maçı öncesinde Çalımbay’la görüşerek kesinlikle oynamak istediğini iletti. Adalesinde yırtık bulunan ve zorlanması halinde sahalara dönmesinin uzama ihtimali olan Nasri’nin bu talebinden mutlu olan deneyimli hoca ise, “Seni riske edersek sonra sen de biz de üzülürüz. İyi olduğunda forman seni bekliyor” diyerek oyuncusunu kadroya almama konusunda ikna etti.

Takımla çalışmıyor

Nasri’nin bu haftaki ilk idmanda takımla birlikte çalıştığı şeklinde çıkan haberlerin ise gerçekdışı olduğu bildirildi. Nasri’nin bugünden itibaren takımla çalışmalara başlayacağı ifade edildi.

(Fanatik)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
son yüzyılın en sağlam kazığını yedi antalya
''Nasri ile Çalımbay arasında herhangi bir problem yok'' öyle mi ? =) Antrenmanda Rıza'nın Nasri'ye topu ayağından çabuk çıkart dediğini ve Nasri'nin de Rıza'ya sen kimsin,bana bunu Guardiola bile söyleyemez dediğini herkes biliyor.. Ki Nasri bence haklı.. Evet Rıza kim ? Futbolculuğuna lâfım yokta antrenör olarak 0 bile değil -3 lerde falan..Hem Nasri'nin topla fazla oynamayı sevdiğini tüm dünya biliyor. Adama o zaman almasaydın derler.. Her gittiği kulübün içine etti ! Böylelerine nasıl lisans veriyorlar hayretttt.. Rıza,Tolunay,Hikmet Karaman vs....
Diğer Haberler