SPOR

CANLI

Şampiyonlar Ligi'nden şaşırtan Galatasaray anketi

Burak Yılmaz'ın 1 ay kadar sahalardan uzak kalacağının açıklanmasının ardından, Sarı-Kırmızılılar'da forvet bölgesinde kimin oynayacağı merak konusu oldu. Şampiyonlar Ligi resmi Twitter hesabı da konuyla ilgili anket yayınladı. Ankette, ''Burak'ın yokluğunda Umut mu, Podolski mi oynamalı?'' sorusu soruldu.

Şampiyonlar Ligi'nden şaşırtan Galatasaray anketi

Galatasaray'da Burak Yılmaz'ın yokluğunda forvet mevkisinde kimin oynayacağı sorusu henüz cevabını bulmadı.

Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun elinde Lukas Podolski, Umut Bulut ve Sinan Gümüş gibi alternatifler bulunurken, Gaziantepspor karşılaşmasında hangi oyuncudan faydalanacağı netleşmedi.

Konuyla ilgili yazılı basın ve sosyal medyada birçok haber çıkarken, Şampiyonlar Ligi resmi Twitter hesabı da konuya kayıtsız kalmadı ve Galatasaraylı taraftarlar için bir anket yayınladı.

Resmi hesaptan, ''Burak Yılmaz'ın 1 aylık sakatlık döneminde, o bölgede kim oynamalı?'' sorusu sorulurken anket bölümüne Lukas Podolski ve Umut Bulut isimleri seçenek olarak sunuldu.

Devam eden ankette yaklaşık 8 bin kullanıcının yüzde 83'ü Lukas Podolski'den yana tercihini kullanırken, Umut Bulut'u tercih edenlerin oranı yüzde 17'te kaldı.

Anket maç gününe kadar sürecek

Düşük performansı nedeniyle taratarın büyük tepkisini çeken Umut Bulut'u tercih edenlerin bir kısmının Fenerbahçeli taraftarlar olduğu sosyal medyada tartışılırken, bir kısım Galatasaray taraftarı Sinan Gümüş isminin ankette olmamasına isyan etti.

Öte yandan maç gününe kadar sürecek ankete Twitter kullanıcıları, Şampiyonlar Ligi resmi hesabına erişerek ankete katılabiliyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler