Samsung Pay A40 modelinde kullanılabilecek

Son yıllarda dijital ödeme yöntemlerinin hızla yaygınlaştığını biliyoruz. Her ne kadar henüz ülkemizde o kadar yaygın olmasa da Avrupa’nın pek çok ülkesinde ve Amerika’da insanlar alışverişlerini akıllı telefonlar üzerinden gerçekleştiriyorlar.

Samsung Pay A40 modelinde kullanılabilecek

Yayınlanan son raporlara göre özellikle ABD’de Apple PaySamsung Pay ve benzeri ödeme yöntemlerinin kullanımı önemli oranda artmış durumda. İnsanların dijital ödeme yöntemlerine olan eğilimi Samsung’un da dikkatinden kaçmamış. Güney Koreli teknoloji devi, bu sistemi daha geniş kitlelere ulaştırmak için geçtiğimiz gün önemli bir güncelleme yayınladı.

Samsung’un uygun fiyatlı modeli Galaxy A40 için yayınlanan güncelleme ile telefona Samsung Pay desteği getirildi.

Dipnot olarak belirtelim. Henüz bu ödeme sistemi ülkemizde kullanılamıyor. Diğer bir önemli hatırlatma ise A40 modeli ile ilgili. Samsung’un giriş segmentine hitap eden modeli ülkemizde 1500TL altına alınabilecek en iyi telefonlar arasında.

Space Invaders filmi gerçek oluyor

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Ülkemizde dünyanın en güvenli ödeme sistemi olan BKM EKSPRES uygulaması varken bunlara gerek yok, ayrıca bu büyük ve dış kaynaklı ödeme sistemleri bu uygulamanın kaldırılması için büyük çaba sarf ediyorlar, aktif olarak kullanıyorum bkm ekspres dijital cüzdan uygulamasıdır ve millidir
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler