SPOR

Samuel Eto'o, Ronaldinho'yu getiriyor

Antalya Başkanı Gültekin Gencer, takımın hocalığını da yapmaya başlayan Samuel Eto’o’ya Ronaldinho transferi için tam yetki verdiğini açıkladı

Samuel Eto'o, Ronaldinho'yu getiriyor

Antalyaspor’da Yusuf Şimşek’in ayrılmasının ardından takımının hocalık görevini de üstlenen Samuel Eto’o ve Kırmızı-Beyazlı kulübün başkanı Gültekin Gencer, NTV Spor’daki Adil Oyun programına konuk oldu. Bu sezon 13 gol atan ve teknik direktör olarak ise ligde Mersin, kupada ise Giresun maçlarında Akdeniz ekibini galibiyete ulaştıran Kamerunlu yıldız, Fenerbahçe ile ilgili bir itirafta bulunarak “Yıllar önce Fenerbahçe’den teklif aldım. Ama o dönem zaten (1999-00 sezonu) Real Madrid gibi büyük bir takımda oynuyordum” dedi. Eto’o ayrıca takımına kazanma alışkanlığı getirmek istediğini belirtirken Gencer’in “Teknik direktörlüğü çok sevdi” sözlerine “Ama çok az uyuyorum başkanım” yanıtını vererek herkesi güldürdü.

Başkan Gencer ise sezon başında transfer edemedikleri Ronaldinho konusunun kapanmadığını belirtti. Gencer, “Antalya’ya getirilemeyecek oyuncu yok. Birkaç ay önce Eto’o’ya Ronaldinho transferi konusunda tam yetki verdim” diye konuştu. Bu arada pazartesi Brezilya’ya gidecek olan Kamerunlu oyuncunun R10 ile transfer görüşmeleri yapacağı öğrenildi.


Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler