Savaşçı 81. son bölüm izle! Kağan Bozok ve Haydar Bozkurt'a Markus'tan tuzak! Savaşçı 82. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fox'un sevilen dizisi Savaşçı, 10 Kasım Pazar akşamı yayınlanan 81. son bölümüyle nefesleri kesti. Savaşçı son bölümde Kılıç Timi, Markus'un Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ndeki hain planlarını engellemek için harekete geçti. Kıbrıs'taki bir Türk köyünü basarak ortalığı karıştırmak isteyen hainlerin karşısına Kılıç Timi çıktı. Tim Markus'un planını engelledi ancak, ikinci planda ise Kağan Bozok ve Haydar Bozkurt, Markus'a yakalandı. Peki Savaşçı 82. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Limon Film'in yapımcılığını üstlendiği ve başrollerinde Berk Oktay, Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Gaye Turgut Evin, Müjde Uzman, Yeliz Akkaya ve Nazan Diper'in yer aldığı Savaşçı dizisi 4. yeni sezon 81. bölümüyle 10 Kasım Pazar akşamı Fox TV'de ekrana geldi. Savaşçı son bölümde Yüzbaşı Kağan Bozok komutasındaki Kılıç Timi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde devriye gezerken şehit edilen askerin hesabını sormak için harekete geçti. Köye saldırıyı son anda önleyen kahramanlar görevi başarıyla tamamladı. Ancak Markus'un peşine düşen Kağan Bozok ve Haydar Bozkurt ise beklenmedik bir şekilde yakalandı. Peki Savaşçı'da Kağan Bozok ve Haydar Bozkurt'a ne olacak? Markus'tan nasıl kurtulacaklar?

Savaşçı_81 (1)

SAVAŞÇI YENİ BÖLÜM FRAGMANI GELDİ Mİ?

Savaşçı dizisinin 17 Kasım Pazar ekrana gelecek olan 82. yeni bölümden ilk fragman yayınlandı.

SAVAŞÇI SON BÖLÜM ÖZETİ

Bu arada Kılıç Timi’nin Kıbrıs’ta olduğunu öğrenen Markus, zaman kaybetmeden Kıbrıs’ta bir araya geldiği adamlarını öne sürer ve timi tuzağa çekmek için hamlesini yapar.

Savaşçı_81 (4)

Markus’un adamlarıyla restleşen Yüzbaşı Kağan’ın, her şeyi göze alarak Yeşil Hat’ı geçmeye kalkması, Türkiye’yi uluslararası bir krizin eşiğine getirir.

Savaşçı_81 (2)

Ancak Kopuz Albay’ın son anda devreye girmesi, olayların seyrini değiştirecektir.

Savaşçı_81 (3)

Eline önemli bir koz geçiren Markus, yaptığı sinsi planla, Kıbrıs’ta yeni bir kargaşa çıkarmak için fitili ateşler.

Savaşçı_81 (5)

Kılıç Timi alınan istihbaratlar doğrultusunda Markus’u durdurmaya çalışsa da gelişen beklenmedik durumlar, Yüzbaşı Kağan’ı ve Yüzbaşı Haydar’ı büyük bir tehlikeyle karşı karşıya getirecektir.

Savaşçı_81 (6)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler