SEAT bu sefer otomobil üretmeyecek! İşte SEAT’ın üreteceği yeni araç…

Otomobil üreticisi SEAT, otomobil dışında bir araç daha üretmeye hazırlanıyor. SEAT, yaptığı açıklama ile SEAT eScooter adında elektrikli bir scooter üreteceğini duyurdu. SEAT üretimi Scooter ile tanışmamız ise oldukça yakın bir tarihte olabilir.

SEAT bu sefer otomobil üretmeyecek! İşte SEAT’ın üreteceği yeni araç…

Elektrikli Scooter’lar günlük yaşama oldukça uygun araçlar. Hayatın yükselen temposunda, çekilmez trafiklerde oldukça işe yarayan bu araçlar gün geçtikçe de popülerleşiyor. Hal böyle olunca birçok üretici, yeni model scooter’lar tanıtıyor, scooter’larını birbirinden güzel özelliklerle donatıp pazarda farklılaşmaya çalışıyor. Bu üreticilerden biri ise otomobil dünyasındaki tecrübesi ile elektriğin gücünü yeni nesil bir scooter üretmek için bir araya getiriyor. Bu üretici, SEAT’tan başkası değil.

SEAT ELEKTRİKLİ SCOOTER ÜRETECEK

SEAT, eScooter adında elektrikli bir scooter üreteceğinin duyurusunu yaptı. 125 CC’lik bir motosiklet ile aynı güç değerlerine sahip olacağı söylenen eScooter, otomobil dışında hiçbir motosiklet üretmeyen SEAT’ın ilk scooter olacak.

Picture1

İŞTE SEAT ESCOOTER’IN TANITIM TARİHİ

SEAT eScooter için elimizdeki bilgilerde pek tabi scooter’ın çıkış tarihi de var. eScooter’ın SEAT tarafından 19 Kasım’da düzenlenecek olan Barcelona Akıllı Kentler Expo Dünya Fuarı’nda tanıtılması planlanıyor. Ancak scooter’ın ‘sadece tanıtılması planlanıyor’. Çünkü eScooter şimdilik sadece bir konseptten ibaret ve herhangi bir satış çıkış tarihi yok.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
benim seatim var çoook memnunum.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler