Seda Akgül'den Loris Karius'a: Gel kardeş derim, öperim...

Seda Akgül, Beşiktaş’ın başarılı kalecisi Loris Karius ile ilgili sözleriyle şaşırttı! Akgül "Beşiktaş’ın kalecisi gelse veririm 3 bin 750 lira, gel kardeş derim, öperim" diyerek herkesi şoke etti.

Seda Akgül'den Loris Karius'a: Gel kardeş derim, öperim...

Kanal D’de yayınlanan 4 Kadın Zamanı programında Seda Akgül, Beşiktaş’ın başarılı kalecisi Loris Karius hakkında ilginç sözler sarfetti.

Bir haberi okurken öpücük atmanın cezasının 3 bin 750 TL olduğunu söyleyen Akgül bunun taciz olmasını eleştirdi. "Ben de öpücük atacağım" diyen Akgül "Canım birine öpücük atmak istese" diyerek olay sözler söyledi.

Akgül "Benim canım birine öpücük atmak istese şimdi. Beşiktaş’ın kalecisi gelse veririm 3 bin 750 lira, gel kardeş derim, öperim. Parasıyla değil mi derim ya. Öpücük dediğin nedir?” ifadelerini kullandı.

Programın sunucularından Hande Ataizi, “Ay inanmıyorum Seda” tepkisini verince “Öpücük atamaz mıyım kaleciye uzaktan?” diyen Seda Akgül, “Eve alalım o zaman, çaya gelsin” şeklinde konuştu.

Siyah beyazlıların Liverpool’dan transfer ettiği başarılı kalecisi programda ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’a benzetildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 35 yorum
Bunu bir kadın söyleyince bir şey yok ne var canım bunda diyip geçiliyor ama aynı lafları bir erkek söylese falanca kadına bi öpücük atmışım ne var bunda dese bir erkek aman Allah'ım sapık olur tacizci olur linç edilir resmen!!!
Dogru soze ne hacet tam tersini dusun bir opucukte ne var gelse koyarim gibi.
Kimse MEMUR HAYRETTİN'e " gelse veririm " demiyor, memurun canı can değil mi? Heryerde çifte standart var, bu ayrımcılığı şiddetle kınıyorum, yorumu beğenmeyen kına yaksın.
ahlaksızca.. bir kadın kendini bu şekilde küçük düşürmemeli...
Sen verirsin de o alır mı ?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler