Seda Akgül'den Loris Karius'a: Gel kardeş derim, öperim...

Seda Akgül, Beşiktaş’ın başarılı kalecisi Loris Karius ile ilgili sözleriyle şaşırttı! Akgül "Beşiktaş’ın kalecisi gelse veririm 3 bin 750 lira, gel kardeş derim, öperim" diyerek herkesi şoke etti.

Seda Akgül'den Loris Karius'a: Gel kardeş derim, öperim...

Kanal D’de yayınlanan 4 Kadın Zamanı programında Seda Akgül, Beşiktaş’ın başarılı kalecisi Loris Karius hakkında ilginç sözler sarfetti.

Bir haberi okurken öpücük atmanın cezasının 3 bin 750 TL olduğunu söyleyen Akgül bunun taciz olmasını eleştirdi. "Ben de öpücük atacağım" diyen Akgül "Canım birine öpücük atmak istese" diyerek olay sözler söyledi.

Akgül "Benim canım birine öpücük atmak istese şimdi. Beşiktaş’ın kalecisi gelse veririm 3 bin 750 lira, gel kardeş derim, öperim. Parasıyla değil mi derim ya. Öpücük dediğin nedir?” ifadelerini kullandı.

Programın sunucularından Hande Ataizi, “Ay inanmıyorum Seda” tepkisini verince “Öpücük atamaz mıyım kaleciye uzaktan?” diyen Seda Akgül, “Eve alalım o zaman, çaya gelsin” şeklinde konuştu.

Siyah beyazlıların Liverpool’dan transfer ettiği başarılı kalecisi programda ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’a benzetildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 35 yorum
Bunu bir kadın söyleyince bir şey yok ne var canım bunda diyip geçiliyor ama aynı lafları bir erkek söylese falanca kadına bi öpücük atmışım ne var bunda dese bir erkek aman Allah'ım sapık olur tacizci olur linç edilir resmen!!!
Dogru soze ne hacet tam tersini dusun bir opucukte ne var gelse koyarim gibi.
Kimse MEMUR HAYRETTİN'e " gelse veririm " demiyor, memurun canı can değil mi? Heryerde çifte standart var, bu ayrımcılığı şiddetle kınıyorum, yorumu beğenmeyen kına yaksın.
ahlaksızca.. bir kadın kendini bu şekilde küçük düşürmemeli...
Sen verirsin de o alır mı ?
aynı sözleri bir erkeğin söylediğini düşünün sadece nasıl hayatını ....
Vermeyen...
azmışlığın dile vurmuş hali...
Seni ne yapsın, yaş gitmiş iş bitmiş.
sen 47 yaşındasın,Loris Karius 25 yaşında, çocuğunun yaşında ayıptır yav,öperim veririm parasını ne demek? Git kime veriyorsan ver ama vatandaşlarımıza kötü örnek olma! Kızım niye verdin?- Seda Akgülde vermiş,bende ona uydum anne :)
parayaa koşan showw amaçlıı hareketler. ve laflar
Ya pertin cikmis nedec3k senin öpücügünu ,d8gerleri gibi gundeme gelmek icin soyunamadin galiba ,laflami gundem olmak amacin.
Bu da aşırı laik
Seda hani bana hani bana, banada versene
Git yaşıtına göre birine ver
Seda costu
bu karı bu hızla hepimizi Öper
Tövbe estağfurullah yarabbim sen bizi edep ve hayadan etme
bu kadın 2005-2006 senelerinde sabah haberlerini sunuyordu ve akıl almaz derecede düzgün,dürüst ve ağır başlı bi kadındı..şu anki hal ve tavırlarının o kadınla alakası yok...ya bunları içinde bulunduğu sistem bozuyo,yada istanbul:)
bunu bir erkek soyle se ilk önce cinsel istismar tacız sonra mahkeme zaten hemen daha soz soylemeden cezaevi 10 yıl yer kesın
sen önce yaşına başına bak, sonra edepsizlik yapma biraz ahlaklı olun
Bu arada öpücük haaa bunu da yazalım davalık olmayalım
fiyat belli... evet, var mı artıran? mavi şapkalı bey 4000 verdi.... satıyorum, satıyorum, satttııııım... evet hayırlı olsun!....
Tövbe estağfurullah
Yaşını başını almış bi kadın böyle konuşuyorsa tüfiiiii o kadına
bak kaleci deyip geçme geleni yiyor senide yer valla
turşu su cıkmıs aklı nerde halen
sen vere dur o almaz ki napsın seni ona kimler vermeye hazır sende nesin
Demet akalın seda sayan gülten erken seren selengil gibi saygıdeğer sanatçılara ihticamız var
bizde sandık ki :D
Hemen RTÜK'nu arayıp şikayet edecem programı ahlaksızlar.
BANADA VERİRMİSİN O ÖPÜCÜĞÜ.ARKASINI BEN GETİRİRİM SÖZ.HAYDİ SEDA BE.))))
bu kanalları izlemek izletmek ayıpların ayıbı. Bunları o kanalara çıkaranlarda aksarayda ticaret yapan alçaklar gibi alçaktır
Alışmış kudurmuştan beterdir. Karı boşanınca azdı. Özellikle de yabancılara bedava vermeyi seviyor.! Bu karıyı ekranlara çıkaranın....
Şimdi Şu Yorumu Bu Kadın! Değil de, Başka Bir Ünlü Erkek Sunucu, Başka Bir Kadın Sporcuya Aynı Şeyi Söyleseydi Şu Soytarılar Kıskançlık Ve Kezbanlık Tripleriyle Nasıl Bir Tepki Verirdi Siz Düşünün. Edep Edep Edep! Şu Kanalların Yaptığı Programlar Tiskinti Verici, Ahlak Yapımız Çöküyor, Tüpçü Korkudan Kapatır Bu Programları Dedik Ama Bu Beşiktaş'ı TFF'nu Çökerttiği Gibi Aile Yapımızı Ahlaki Değerlerimizi Patlatıp Geçecek Belli Oldu! Şu Sözden Sonra Gerçekten Aile Yapısına Ve Ahlaka Önem Veren Bir Delikanlı Çıkıp da Dur Demiyorsa Vay Memleketimin Haline!
Diğer Haberler