Seda Akgül Ebru Polat'a 'şişme bebek aranıyor' dedi ortalık karıştı! 'Kes lan sesini'

Seda Akgül Söylemezsem Olmaz programında "Karantina sonrası her gün bir sevgilim olacak" diyen Ebru Polat’a “Şişme bebek” dedi. Ebru Polat’ın Akgül’e cevabı ise “Kes lan sesini!” oldu.

Söylemezsem Olmaz programında sunuculuk yapan Seda Akgül "Karantina sonrası her gün bir sevgilim olacak" diyen Ebru Polat’a söylediği sözlerle dikkat çekti.

Akgül konuşmasında önce Polat'a "şişme bebek" dedi ardından ise "Çıkıp minicik eteğimle oynarsam aranıyorsun derler; istiyorum istiyorum demek ki bizim gibi kaç gündür adamsız kalsa ne yapacak" dedi.

Polat o açıklamanın üstüne "Kadının kadına şiddeti bitmiyor; bu kadın böyle kıskanç üslupsuz biri... Sataşmadığı kavga etmediği kimse kalmadı. bakmaz k.çının samsağına çıkar dağın yükseğin... Benden sana yar olmaz..." dedi.

1

'KES LAN SESİNİ!'

Ardından ise şunları söyledi: "Beyaz Tv Seda kimsin bilmiyorum bir tarafının kılları ağarmış şu kadınlara karşı düşmanlığını bitir artık. Adamın canını sıkma kes lan sesini... Pis!"

aüaüaüa

Seda Akgül ise bu açıklamalara yine yayından yanıt vererek "Er kişi kendinden bilir işi... Hanımefendinin adını ve bahsettiği kişiyi aratın herkesin geçmişi ortada" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
Sokaktaki üslup kendilerine sanatçı diyen bunlardan daha kaliteli!!!
eksiyi eksiye kırdırıp sıfır sonucunu bularak bu kavgadan karlı çıkan biz olabiliriz...
Yalnız Seda Akgül de güzel bir benzetme yapmış. Her gün bir sevgilim olacak sözüne karşılık verilecek en kibar cevap ancak bu olabilir. Çünkü diğerini söylemek suça girer.
derde bak ya. al birini vur ötekine. tencere dibin kara seninki benden kara
Bunların kabahati yok,bu edepsiklerin TV ye çıkmasına ve bu şekilde hayasızca konuşmalarına izin verenleri bulucaksın esas, onlara ceza vericeksin,milletin edebini adabını bozmak için kurgulanmış programlardır bunlar,insanlarda bunları izleye izleye böyle oldular,zaten bu bi tatktikti cuk diye tuttu,brawo sewgili yöneticilerimiz hepinize çok teşekkürler,edebiyle ahlakıyla örfüyle adetiyle kültürüyle örnek olan ülkemizin insanlarını ne hale soktunuz,eserinizle gurur duyun,artık ewdeki kadında böyle oldu,sokaktaki adamda,kimse ağzından çıkan lafa bakmaz oldu,yazık çok yazık..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler