Seda Sayan: Kılıçdaroğlu'na çok bozuldum

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte Hatay'daki sınır karakoluna giden bazı ünlü isimlerden olan Seda Sayan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na eleştirileri yüzünden 'çok bozulduğunu' söyledi.

Seda Sayan: Kılıçdaroğlu'na çok bozuldum

Erdoğan'ın öncülüğünde bazı ünlüler, Afrin'e yönelik harekata destek kapsamında Hatay'da bulunan karakola gitti. Seda Sayan, Hande Yener, İbrahim Tatlıses gibi isimlerin de bulunduğu ziyarette davul, zurna gibi enstrümanlarla şarkılar söylenmesi muhalefetin tepkisi çekti.

50'den fazla askerin hayatını kaybettiği Zeytin Dalı Harekatı için Kılıçdaroğlu "52 şehidimizin daha kanı kurumadı. Toplanmışlar bir grup davul zurna klarnet, şarkılar türküler…" dedi.

dsewfd-FqZf_cover

Muhalefetin eleştirileri üzerine bu ziyarette bulunan isimlerden tepkiler gelmeye başladı. Yeşilçam'daki rolleriyle hatırlanan ve son zamanlarda iktidara verdiği destek yüzünden eleştirilen Hülya Koçyiğit'ten sonra Seda Sayan da konuştu.

Sabah'tan Tuba Kalçık'a konuşan Seda Sayan, Kılıçdaroğlu'nun 'sanatçı düşmanı' olduğunu iddia etti. Sayan'ın ifadeleri şöyle:

KILIÇDAROĞLU SANATÇI DÜŞMANI

Terörün temizlenmesinde bu operasyonun büyük önemi var. Vatanımızı, canını ortaya koyarak koruyan Mehmetçiğimizi ziyaret ettiğim için çok mutlu oldum. Cumhurbaşkanımız, sanatçılarımızı askerlerimizin yanına götürdü. Vatani görev yapan askerlerimizin yanına giderek onlarla sohbet ettik ve moral verdik. Bizi gördükleri için çok mutlu oldular. Fotoğraflarımızı çekip aileleriyle paylaştılar. Biz askerlerimizi mutlu etmek adına bu ziyareti gerçekleştirdik. Allah Cumhurbaşkanımızdan razı olsun.

864587

Bu ziyaret sonrası çok bozulduğum iki isim oldu: Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener. Meral Akşener'in "İktidar olduğumuzda bu sanatçılara selam vermeyeceğiz" sözünü asla unutmayacağım. İkincisi de Kılıçdaroğlu'nun bize hakaret etmesi. Kılıçdaroğlu, sanatçı düşmanı. Kendisi hangi organizasyona bizi davet etmiş de katılmamışız?

Cumhurbaşkanımız, her zaman sanata ve sanatçıya destek veren bir lider. Kılıçdaroğlu'nun bize yönelik yaptığı açıklama büyük gaftır. O bizi tanımıyorsa, biz onu hiç tanımıyoruz. Şimdi kendisi de gidiyor Hatay'a, keşke daha önce gitseydi. Neden bize yönelik böyle bir açıklama yapıyor biliyor musunuz? Cumhurbaşkanımız ondan önce davrandı ve bizleri götürdü diye. Kusura bakma Kılıçdaroğlu, daha önce düşünecektin! O bize daha önce deseydi gidelim diye, giderdik onunla. Cumhurbaşkanımız da destek olurdu, onun gibi çirkin davranmazdı. Bu nedenle Kılıçdaroğlu'nu affetmeyeceğim.

Cumhurbaşkanımız, tüm sanatçıların ne kadar değerli olduğunun farkında; kimseyi ayırt etmiyor. Bizlere, Mehmetçiğe moral ziyaretinde bulunma imkanı verdiği için hem Cumhurbaşkanımıza, hem de Genelkurmay Başkanımız'a çok teşekkür ederim. Sayın Cumhurbaşkanımızı ve eşi Sayın Emine Erdoğan'ı çok seviyor ve saygı duyuyorum.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 121 yorum
SEN KİMSİN BE....DANSÖZZ...
@ozgurtura sen kimsin
sana ve senin gibilere düşman.... doğru söylüyorsun... haklısın ..çünkü siz sanatçı değilsiniz...siz, zanaatçısınız.... BU ne demek? insanları eğlendiren hoş vakit geçirten şaklabanlarsınız.... kısaca size şaklabanlar, sana da şaklaban denir.....
@eyurtlak evet vatan sever sanatçılara düşman ama nerede pkk lı varsa onlara dostlar dimi
UNUTMA ZATEN SİLİNİP GİDECEKSİNİZ YALAKALAR NET
Konuşun konuşun ahlaksızlar..!!! Arkanız güçlü..!!!Gün gelir devran döner..!!
@emittt vatan sever kim varsa yıkılmaz vatana ihanet eden her kez gün gelecek hesap verecek tek tek
seda sayan kim yahu... onun durumu ortada... nihat doğanla bile seyetmis bir kadin,düşünün yani
Boş konuşuyorsun Seda Sayan. Bir gün önce onlarca arkadaşı şehit düşmüş bir asker seni değil anasını görse sevinemez. Siz oraya şov için götürüldünüz. Belki operasyon görmemiş askerlerin arasına salındınız. Hep beraber eğlenip, olsa olsa AKP seçmenine moral oldunuz.
senden mi öğreneceğiz terbiyeyi kadırgalı.
İNŞAAT İŞÇİSİ ARAMAKTAN FIRSAT BULUP GİTMİŞ ''SANATÇI'' SEDA......NERDE AHLAKSIZ-UYUŞTURUCU MÜPTELASI-HIRSIZ-UĞURSUZ-UYUŞTURUCU SATICISI-MAFYA MAYMUNU VARSA HEPSİ TAYYİPÇİ OLMUŞ...KILIÇDAROĞLUNA HAVLAMAKTA ÇOK KOLAY...ADAM DAVA FİLAN ETMİYOR KİMSEYİ....
düzgün müydünüz de bozuldunuz sn hanfendi????
Sen zaten hep bozuktun.
Sen kimsin ki yalaka.
sadece sen mi SEDA .. bütün ülke olarak ona gıcık oluyoruz . sosyal yönü sıfır cahil biri.. devamlı kavga küfürle günü kapatıyor
@sevgidolu3434 Kızım bi doktora görün..
52 arkadaşını kaybeden bir asker seni değil anasını görse sevinemez.
Şehitlerin olduğu yerde davul zurna çengi yakışmaz, moral için gider arkanızdayız, sizinleyiz der moral verirsin olur biter. Bi zevzeklik yaptınız susun bari, Kılıç az bile söylemiş..
NE BİLİYOSUN SANATÇI DÜŞMANI OLDUĞUNU? BIRAKTA BUNA SANATÇILAR KARAR VERSİN ORTA MALI SOYTARILAR DEĞİL
BAŞTA ÇOK SEVDİĞİN CUMHUR BAŞKANIN İBRAHİM TATLISES SİBEL CAN HANDE YENER VE SEN ÖNCE KENDİ ÇOCUKLARINIZI ASKERE GÖNDERİN KILIÇDAR OĞLUNUN OĞLU GİBİ ASKEREDE ONDAN SONRA ONA BUNA ÇAMUR ATIN LAF SÖYLEYİN YALAKA HADSİZ ŞEREFİSZ VATAN HAİNLERİ SANATÇI BOZMALARI
BUNLARDA KENDİNİ SANATÇI SANIYOR YA BU ÜLKEDE HEMEN ÜSTÜNE ALMIŞ TEYZE.
Dün megri megri pkk şarkısı söyleyen hainlerle aynı karede buluşmuş yersen TÜRK askerine moral verecekmiş önce çürük çocuklarınızı askere gönderin milli hainler milli zilliler
Mynet sormuş yorum kısmında, "ne düşünüyorsun ?" diye, söylüyorum : APTAL SARIŞIN
kadırgalı sokak kızı nasıl unlu denıyor a. g. açmakmı unlu yapıyor serserılerle bırlıkte olmakmı
Destek düşünüyosanız siz gitmetyin oğullarınızı gönderin...
yalakalar ordusu. yaptığınız show du, başka birşey değil..
BIRAKIN ŞU 7 PARDON 8 Mİ 9 MU KOCALI ARSIZ YÜZSÜZÜ REKLAMINI YAPTIRMAYIN
Bırak bu işleri yalakalık için gidiyorsunuz. Yarın hükümet değişse atıp tutacağınız ortada.
ÜLKEDE SANATÇI DİYE GEÇİNEN BİRKAÇ UÇKUR DÜŞKÜNÜ, UYUŞTURUCU MÜPTELASI, MAFYA BOZUNTUSU, CİNSEL TERCİHLERİ DOĞRULTUSUNNDA DİN DEĞİŞTİRİCİLER, ASKERE OLMADIK LAFLAR EDENLER, PKK SEVİCİLERİ VS. VS. AFFEDERSİNİZ AMA NE YAPARSANIZ YAPIN BU ETİKETLER YAKANIZDAN DÜŞMEYECEK...
sayın..sayan ne zaman sanatçı olmuşta ..kılıçdaroğlu ona düşman olmuş...
ya seda sayan ve ordakıler sadece kendı menfaatları için gttıler bır çogu ınanı bu vatan sevmıyor sevseler coçuklarını vatan görevınden kacırmazdı
YAŞANTILARIYLA TOPLUMA KÖTÜ ÖRNEK OLANLARI DA SANATÇI OLARAK GÖREN YOK ZATEN
sanatçı mı. bunlar kendini sanatcı sanıyor. önce sanatcının kelime anlamını ögrensinler . seda ne yapmıskı sanatcı olmuş. bestemi yapmıs ben anlamadım
hataya gitmek kolay.. sizik yalaklar takımı size soruyorum hanginizin çocuğu askerlik yaptı:?? madem o kadar duyarlısınız hepinizin milyon dolarları var.1 er mlyon dolar şehit aillerine bagışlayında görelimm:???
seda hanım pkk lı cenzazesine gidin ya genel başkan yardımcısı olursunuz ya bir il başkanı chp den örnekleri mevcut Kemal efendi çok sever marjinal terör örgütü destekçilerini
SEDA HANIM BAK BİZİM BURDA İNŞAAT İŞLÇİLERİ VAR SENİ BEKLİYOR.
boş verin onları siz YALAMAYA devam edin
sınırımızdaki askerimize moral vermeye giden herkez vatanın evladıdır kim olursa olsun başımızın tacıdır hapishanelerdeki pkk lı itleri ziyarete gidenler birazda askerimizi ziyaret etsin askerimizi, çanakkale şehitliğinde alem yapnalar hdp ile kol kola yürüyenler pkk lı cenazesine katılıp pkk lı leşlere şehit diyenler pkk lıları korumaya çalışanlar Atatürk posterini mecliste çöpe atanlar vatan severleri eleştiremez herkes haddini bilsin burası Türkiye Cumhuriyeti ve bu sanatçılar da bizim sanatçılarımız başımızın tacı !
HIYARLIK YAPTINIZ BARİ SUSMAYI BİLİN ,HALA YALAKALIK PEŞİNDESİNİZ.GEÇMİŞTE DE MENDERES TÜREL İÇİN AZ YAĞ YAKMADIN.ŞU SORUMUN YANITINI DA MERAK EDİYORUM.ÜLKEMİZDE KENDİNİ SANATÇI SAYAN 5-6 KİŞİ Mİ VAR ,DİĞERLERİ NEDEN YOK ACABA ,ZIRT PIRT KONUŞACAĞINIZA KENDİNİZE BU SORUYU SORUN SANATÇI MIYIZ ? DİĞERLERİ NEDEN YOK.
Ey kendini sanatçı zanneden kadın! Sen kim Kılıçdaroğlu’nu eleştirmek kim? haddini bil.
Sen de sanatçı yerine konuluyorsan, kusura bakma benim de sanata saygım yok seda teyze
Hangi besteyi yapmıştı bu hanım? Hani sanat denince icracılar ne zamandır sanatçı?
sanatçı düşmanı derken? seda sayan kendisini sanatçı mı zannediyor :)
Bütün ülke artık ona tahammül edemiyor . herkes görünce kaçıyor . Allahın takdiri . katlanıp süresi dolmadan yollayacaız..
Diğer Haberler