Seksenler dizisi devam edecek mi? Yeni bölümler ne zaman? Birol Güven açıkladı

Geçtiğimiz sezonlara damga vuran Seksenler dizisinin senaristi Birol Güven açıklama yaptı. Güven dizinin devam edeceğini hayranlarına müjdeledi.

Seksenler dizisi devam edecek mi? Yeni bölümler ne zaman? Birol Güven açıkladı

Seksenler dizisi 2012'de TRT 1'de yayınlanmaya başlamış ve beş sezon boyunca ilgiyle izlenmişti. Halen tekrar bölümleriyle ekranda olan dizi 2017'de final yaparak ekrana veda etmişti. Seksenler final yapsa da dizinin sıkı takipçileri bu projeyi yeniden ekranlarda görmek istediklerini dile getiriyordu.

Seksenler dizisiyle ilgili müjdeli haberi dizinin yapımcısı Birol Güven verdi.

Birol Güven, Seksenler ile ilgili olarak Twitter'dan paylaştığı mesajında, "Bana en çok sorulan soru; 'Seksenler devam edecek mi?' Evet devam edecek inşallah. Ama yeni hikayelerle ve muhteşem oyuncu kadromuzun yanına yeni oyucu arkadaşlarımızın ilavesiyle. Çok yakında...." ifadelerini kullandı.

birol

2012-2017 seneleri arasında yayınlanan ve Seksenler döneminin aile yapısındaki ve toplum üzerindeki etkilerini ele alan sevilen dizinin oyuncu kadrosunda Rasim Öztekin, Şoray Uzun, Özlem Türkad, Yasemin Conka ve Ceyhun Fersoy gibi sevilen isimler yer alıyordu. 228 bölüm yayınlanan Seksenler dizisinin yayınlanacağı kanal ve yeni oyuncularının kimler olacağı önümüzdeki günlerde belli olacak.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 33 yorum
Nihayet adam gibi adam bir dizi izleyeceğiz.Bizim örf ve adetlerimizi yıkmayan bize guzelmesajlar verecek bizi eğitecek bir dizi.
TRT DE DEVAM ETMESIN
Kendi safi çağımı tekrar tekrar yaşıyor gibi hissediyorum. darbelerin , kötülüklerin son bulmasada dönem olarak bittiği bir dönemdi. Özgürlük ve tüm güzel şeyler bizim gibiydi tüm saflığı ile. Yaşadığım yer olarakda şanslıydım. gebze den tut kadıköye kadar Plaj dolu idi ve her yer özellikle yazın bayram yeri gibiydi. 3 ay plajda çadırda tatilini geçirenler vardı düşünün.. zordu, yoksulduk ama kesinlikle dizideki samimiyet az bile. arkadaşlarım genelde zengindi ben yoksuldum. ama bunun için hiç dışlandığımı hatırlamıyorum. tersine herkes ailem gibiydi.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler