MAGAZİN

Selin Ciğerci yaptığı reklamlardan ayda 600 bin TL kazanıyor!

Sosyal medya fenomeni olarak tanınan şarkıcı Selin Ciğerci sosyal medyada yaptığı reklamlardan kazandığı parayı açıkladı. Ciğerci'nin kazancı dudak uçuklattı.

Selin Ciğerci yaptığı reklamlardan ayda 600 bin TL kazanıyor!

Kendi markasını çıkaran Selin Ciğerci aylık kazancıyla dudak uçuklattı. 2. Sayfa programında "oturduğu yerden para kazanan ünlüler" arasında adı geçen Ciğerci hemen yayına bağlandı.

Ciğerci açıklamasında "Sosyal medya reklamlarından ayda 600 bin TL kazandım. Aslan gibi de vergimi ödüyorum" dedi.

eaea

Çıkardığı kozmetik markası için ise "1 ay sonra 1 milyon TL'lik vergi ödeyeceğim" diyen Ciğerci "Ama oturduğu yerden kazanıyorsun demeyin. 72 kişiyi çalıştırıyorum ben" açıklamasını yaptı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 35 yorum
Asgari ücret 2.500 TL. Ama ne iş yaptığını bilmediğimiz şahıs dalga geçerek ayda 600.000 tl kazandığını söylüyor. Lütfen izlemeyin izlettirmeyin takip etmeyin böyle insanları.
Kesinlikle ????????????????
oturduğu yerden kazanmadığı doğrudur çünkü muhtemelen oturamaz... :)
asgari ücret 2.320 tl... artı böyle yan gelip yatanlarda bu ülke de değerli oluyor... neyse biz amaleliğe devam edelim... biz olmasak yukarıdakiler nasıl keyfi sefa sörsünler değilmi... adalet dünyayı terk etmiş... adalet yalnızca allah katında dır...
aslaniye gibi vergi ödersin tabi seni takip edenler sayesinde
Eminim hic kimsenin hosuna gitmedi ama hatirlayin hayatinizda mutlaka vergi kacirdiginiz bir an olmustur, fis kesmezsem su kadar olur.... Igneyi kendinize cuvaldizi basgasina batirin.
işte oda senin kaypaklığın kendinden örnek veriyorsun millet senin kadar kaypak olmaya bilir
selin senmjsin?
Geri Dön