MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Selin Karacehennem Bize Kaldı'ya konuk oldu! O cinsellik sorusuna "Ne ayıp" diyerek yanıt verdi... "Hemen yatmayın..."

Nur Viral'in programında gelen soruları cevaplayarak ünlenen evlilik danışmanı Selin Karacehennem, Seçkin Süngüç ve Fezi Altun'un sunduğu Bize Kaldı'ya konuk oldu. Sunucuların sorduğu sorulara çekinmeden yanıt veren ünlü terapist gelen bir soruya ise kızdı. Selin Karacehennem'in tavsiyesi ise gündem oldu.

Yaşam koçu, evlilik ve ilişki terapisti olarak bilinen Selin Karacehennem, Bize Kaldı programına konuk oldu. İlişkiler hakkında sorulan soruları açık açık yanıtlayan ünlü terapist ağızları açık bıraktı.

Selin Karacehennem chatleşmenin bir numaralı ihanet olduğunu açıkladı. Selin Karacehennem'e programda pek çok soru geldi. İlişki terapisti bunlar arasında yer alan "Telefondan cinsel içerikli video izlemesi ihanet mi?" sorusuna ise "Beraber seyredin özel hayatlarınızı zenginleştirin tek olunca bunlar ihanet" dedi.

"ORANI BURANI ELLEMESİ..."

Selin Karacehennem konuşmasının devamında ise "İlk çıktığın gece bir adam senle yatacağım diyorsa hayır. Yüzüne bakmıyorsa daha iyi. Hemen yatmayın... Tanıştıktan bir buçuk ay sonra yatın. Oranı buranı ellemesi haksızlık..." yorumunda bulundu.

selin

Daha öncede kendisine gelen "Kocam ilişkiden sonra yanıma para koyuyor alıştım, böyle bir şey olur mu?" sorusuna ise ünlü isim "Ne ayıp!" diyerek tepki gösterdi.


Vitrin


En Çok Aranan Haberler