SPOR

CANLI

Semih Özsoy: Fenerbahçe’nin büyüklüğünü tanımayanlar var

Semih Özsoy: Fenerbahçe’nin büyüklüğünü tanımayanlar var

Fenerbahçe Asbaşkanı Semih Özsoy, "Fenerbahçe’nin büyüklüğü, rakibi ve rakiplere yüzyıllardır mücadele ettiklerimiz belli. Bir de bu büyüklüğü son zamanlarda tanımayan var. Buradan ikazımız olsun Fenerbahçe ile bu diyaloğa girmesinler" diye belirtirken, transfer ile alakalı sorulara ise, "Bu takım fazlasıyla yeter. Ersun hoca ve oyuncuları şampiyonluğu getirir. Güneşi doğduğu yerde karşılamaya hazırız" diye konuştu.

Fenerbahçe’nin evinde Medipol Başakşehir’i 2-0 mağlup etmesinin ardından Fenerbahçe Asbaşkanı Semih Özsoy basın mensuplarına stat önünde açıklamalarda bulundu.

Elazığ ve Malatya’daki deprem afetinden dolayı yaşanan acıyı paylaşan Özsoy, "Bütün merhumlara Allah'tan rahmet diliyoruz. Yaralılara geçmiş olsun diyoruz. Biz açıkta soğukta kalanlara elimizden geleni yapacağız Fenerbahçe olarak. Devletimizin, halkımızın emrindeyiz. Ersun hoca başta olmak üzere tüm takımı kutluyoruz. Sonuca odaklı bir futbol sergilediler. Hepsini ayrı ayrı tebrik ediyoruz" dedi.

"VEDAT'IN SEVK EDİLMESİ NİYET OKUMAYLA YAPILDI"

Vedat Muriqi’nin Gaziantep karşısında gördüğü ikinci sarı karttan dolayı sevk edilmesi hakkında konuşan Özsoy, "Niyet okumayla yapıldı. Ama bu Fenerbahçe’de ilk değil, biz bu filmi çok gördük. Zoraki itelemeyle hakem kararında var denilerek yapıldı. Hakemin burada etkisi olmaması gerekir. Gözlemci, temsilci raporunda olmayan bir şeyi sevk ettiler. Kaybettirip sonra buldurduk diye sevindiler. Kimlerin niye sevk ettirdiğini de biliyoruz. Kayseri’de yerde yatan oyuncuyla girdiği diyalogdan Emre’yi sevke soktular. Niye diye sorduğumuzda emin olmak için gönderdik dediler. Bizde sizdeniz diyenler var, onlarında farkındayız. Camı kırıp kapının önünde camcı diye geçen tipler var. Zamanını bekler Fenerbahçe. Ali Başkan bu zor süreçlerden sonra taraftara her şeyi anlatır. Bu yapının içerisinde Fenerbahçe’ye hizmet eden insanlarda var en acısı bu. Dost gibi gözükenler var. Fenerbahçe’nin büyüklüğü, rakibi ve rakiplere yüzyıllardır mücadele ettiklerimiz belli. Birde bu büyüklüğü son zamanlarda tanımayan var. Buradan ikazımız olsun Fenerbahçe ile bu diyaloğa girmesinler" diye belirtti.

TRABZONSPOR MAÇI YORUMU

Haftaya oynanacak Trabzonspor maçıyla ilgili görüşlerini belirten Semih Özsoy, “Her maç zor artık. İlk yarıda bizim mağlubiyetlerimiz oldu. Her maç zor. Trabzon deplasman olarak, ligde bulunduğu konum itibariyle zor bir deplasman. Oraya güçlü, kuvvetli ve galip bir şekilde gidiyoruz. İnşallah galip bir şekilde geleceğiz” ifadelerini kullandı.

"TRANSFER OLMAZSA BU TAKIM FAZLASIYLA YETER"

Mustafa Cengiz ile Ali Koç’un karşı karşıya bir programda gelmesi durumu hakkında konuşan Özsoy, "Görev size düşüyor organize edin. Mustafa Başkan bunu böyle dediyse kabul eder. Her ortamda Ali Başkan onlarla bir araya gelir. Anlatırız konuşuruz. Devletimize niye yaptın demedik, iyi ki yaptın dedik. Bize uymuyor. Limitte bütün imkanları seferber ettik. Bunların doğrultusunda olabilecekse biz yapacaksak yaparız. Kuruşlarla hesaplıyoruz. Biz Fenerbahçe olarak mücadelemizi götüreceğiz. Velev ki yapamadık bu takım fazlasıyla yeter. Ersun hoca ve oyuncuları şampiyonluğu getirir. Güneşi doğduğu yerde karşılamaya hazırız" dedi.

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 26 yorum
SAYIN ÖZSOY FENERİN BÜYÜKLÜĞÜ TARTIŞILMAZ.ÇÜNKÜ 1- ŞİKE YAPARLAR SONRAZEYTİNYAĞI GİBİ ÜSTE ÇIKAN BİR TAKIM. 2- TFF VE KHK BAŞKNI İLE ALENEN GÖRÜŞÜP MAÇLARINA HAKEM AYARLATIRLAR kanıtı işte beşiktaş maçı hakem bjk nin buz gibi penaltısını VARa bile gidip bakamadı. serdar azizin vidaya yaptığını birde sen izle at gözülğünü çıkarıp 3-oyuncularını ayartıp zorla kırmızı kart görmelerini hangi takım akıl edebilir .çünük basit bir maçta oynamayıp zor bir maçta oynatmak için kim bunu düşünür. tabi ki FENER. ÇÜNKÜ BU İŞLERİ ÇOK İYİ BİLİRLER ONUN İÇİN BÜYÜKLER
@eryaman.06 İngiltere'de Sloavan BİLİÇ' e Beşiktaştan İngiltereye gittikten sonra Türk futbolunu sormuşlar. Türkiye de futbol FB ye karşı oynana bir oyundur demiş. F B yi yener isen şampiyon olmana gerek yok yetiyor demiş. FB nin büyüklüğünü anlayabildin mi?
@eryaman.06 o hakemde nedense hep fenerın krıtık maclarında gorev alıyor ornek dunku basakshır macı o penaltıları veremeyen hakem musvettesı fırat aydınus
@eryaman.06 Semih, Senin o Nebahat Çehre kılıklı dudaklarına ottürürüm
Bravo sayın asbaşkanıma çok güzel anlatmışsın. Sevgili FENERBAHÇE liler, şimdi safları sıklaştırma ve arttırma zamanı. Meydanı boş bırakmayın. En büyük FENERBAHÇE.
fener eşittir çöp tenekesi :)
Takım
O
Av
P
Geri Dön