Sen Anlat Karadeniz'e damga vuran vaaz sahnesi

ATV'nin reyting rekorları kıran dizisi Sen Anlat Karadeniz'in dün akşam yayınlanan yeni bölümünde Osman Hoca'nın vaazı damga vurdu.

Sen Anlat Karadeniz'e damga vuran vaaz sahnesi

Sen Anlat Karadeniz'in dün akşam yayınlanan yeni bölümünde Osman Hoca'nın vaazı damga vurdu.

Tahir ile Nefes'in evlenmesini hazmedemeyen ve cami önünde tartışan kalabalıkla karşılaşan Osman Hoca'nın teravih namazında söyledikleri diziye damga vurdu.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
helal olsun senariste bu sahneyi çekenlere ne kadar doğru ,bu davranış cahiliye devrindende kötü işte bize bu hoca gibi bilgili aydın allah yolunda insanlar gerekli.Bir düşünün sadece akıl yetmiyor, bu kıssa olmasaydı bu insanlar nasıl ikna olurdu,Din işte böyle bir şey insanlara doğruyu bir şekilde izah ediyor bu yönden bakarsak Din olmasaydı insanların hali ne olurdu,Din ile aklı birleştirip aydınlıkçı düşünmek lazım
'el alem ne der?' sozu kadar duvarlari yuksek bir hapishane var mi?
cok doğru demiş hoca
her iş bitti diziye kaldık iyi bakın ülkeiyi bu diziler kurtaracak ; Yugoslavya parçalanırken halk: 'Biz evde dizi izliyorduk” demişti.
tebrikler harika bir sahneydi
Huzur İslam'da...
Kim ne derse desin din insanların kötülük yapması önündeki en büyük engel ve iyilik yapmasının en büyük etkeni...Allah ,cennet ,cehennem korkusu hiç olmasa büyük kargaşa ve kaostan başka bir şey yaşanmazdı sadece kanunlarla bir yere kadar..
benn de bekarım ama cocuklu ve dul birini seviyorum aileme nasıl anlatacam bilmiyorum
vay vay vay ne güzel bir vaaz bütün diziler boyle olsa ne guzel olur su memleket..
Diğer Haberler