MAGAZİN

Senaryo ekibi değişti, işler karıştı

O Hayat Benim dizisi izleyiciyi çok kızdırdı.

Senaryo ekibi değişti, işler karıştı

FOX'un sevilen dizilerinden O Hayat Benim geçtiğimiz pazar akşamı 2. sezon finaliyle ekrana veda etti.

Haftalar geçtikçe Atahan'ların konağındaki olayların iyiden iyiye arttığı diziye hayran kitlesinden yoğun bir tepki var. Tepkinin sebebi ise az çok belli.

Bildiğiniz gibi dizinin Nuran'ı Yeşim Ceren Bozoğlu'nun canlandırdığı Nuran karakteri diziden "ölerek" ayrılmış, yerine Oya Başar'ın canlandırmış olduğu Sultan karakteri dahil olmuştu.

Dizinin senaryo ekibi değişti, işler karıştı

Dizinin senaryo ekibinin değişmesi hikayenin yönünü sivri bir şekilde değiştirmiş, olaylar tek düze ve sıkıcı bir seyir izlemeye başlamıştı. Son bölümde Sakine karakterinin de diziden ayrılmasıyla izleyicide sabır taştı.

Bir de bilindiği gibi dizinin ana karakteri Ezgi Asaroğlu'nun oynadığı Bahar. Ancak Nuran'dan sonra Ceren Moray'ın hayat verdiği Efsun karakteri bir anda öne çıkmaya başladı.

Bütün bu olayların ardından dizinin izleyici dizi için "eski dönüş" beklentisi ile bir imza kampanyası başlattı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
ben o dizide ceren moray'ı başrol oyuncusu olarak görüyorum. Konuştuğum bir çok insan da EFSUN olmasa ben o diziyi izlemem diyor. Bu yüzden ceren moray'ın öne çıkması kabul edilebilir bir durum
saırdılar ne konu eklıyeceklerını kaldırın oyabasar ıtıcı gereksız ıclal aydın desen sonuk hala rolundekı cırkın bence rezıl bas roldekı kızın rolu sonuk olmasada olur nıye bas rol vermıslerkı torpılı kuvvetlı bıtırın ne verıyorkı sacmaladınız hamdı alkana bırakılırsa boyle olur
Geri Dön