SPOR

Şener Özbayraklı Galatasaray'la 2 yıllığına anlaştı

Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Şener Özbayraklı Galatasaray yolunda... Galatasaray'ın Şener Özbayraklı ile 2+1 yıllık anlaşma sağladığı ve milli futbolcunun istediği imza parasını ortadan kaldırıp resmi imzayı atmayı hedefliyor.

Şener Özbayraklı Galatasaray'la 2 yıllığına anlaştı

Transfer çalışmalarına start veren Galatasaray, Çaykur Rizespor'dan Vedat Muriç'in ardından bir hamle daha yaptı ve Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Şener Özbayraklı ile prensip anlaşmasına vardı.

BiP Spor'un haberine göre; Fenerbahçe'yle sözleşmesi sona eren Şener Özbayraklı ile her konuda anlaşmaya varılırken, Şener ile 2+1 yıllık sözleşme kısa sürede imzalanacak.

Fenerbahçe'den yıllık 1.5 milyon euro maaş alan Şener ile TL üzerinden prensip anlaşmasına varan sarı-kırmızılı yönetim, talep edilen imza parasını ortadan kaldırmak için görüşmelerini sürdürüyor.

Şener'in sözleşmesinde garanti ücret, maç başı, şampiyonluk primi ve performans primini devreye sokacak olan Galatasaray, +1 yıl opsiyonu milli futbolcunun maç sayısına göre devreye sokacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 34 yorum
haklı şener şampiyonluk görmek istiyor küme düşmemeye oynayan kaotik şike imajlı ezik bir takımda değil
@panyu sizin gibi hakemler mhk sayesinde şampiyon olacağımıza lig düşmeye oynamaya yeğleriz kanıtlanmış fetöcü takım sizi
@panyu sizin şampiyonluğunuz?gibi herkezin küfür ettiği şampiyonluğu istemiyoruz fener in bütün şampiyonlukları şerefiyle kazanılmıştır biz ulu önder MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ün takımıyız sizde fetoş un takımı aramızdaki fark bu
feto ocağı oldunuz .
Alın yavrum alın tepeee tepeee kullanın hayrını görün, FB şampiyonluklar yaşattı size de yaşatır.
@koyarfb şeref kelimesi ile fenerbahçe kelimesi yanyana gelince 2010-2011 sezonunda emek hırsızlığı ile aldığınız kupaya nasıl sarılarak ağlaya ağlaya vermeyiz demeleriniz gözümüzn önüne geliyor. sizz, o sezona hakkımız diyorken son 2 sezon şmp olan bir takımın kupalarına şaibe çamuru atmaya çalışma yarışı yapmanız öyle tuhafki,!!!! hatta başarısızlıklarınızı kapatmak için her türlü hadiseyi lehinize çevirmeye çalışmanız dünya futbol kamuoyunun gözünde kaçmıyor. ligi 6. bitirmeniz konusundaki sevinçlerinize katılıyoruz ammmaa son 11 maçınızı tekrar izlesele fb nin çaldığı 9 puan görülür
Hiç bir işimize yaramaz kalsın Şikebahçede
seni şikenbahçe
fetösaray
@ludus_2016 utanmaz adam şikeyi ülkemize siz getirdiniz yüzsüz arsız utanmaz tövbe tövbe
@ludus_2016 yok yok şener de fetö cü tipi var cin con a yakışır o
@koyarfb acaba öteki oyuncularınızdaki tipler neye benziyor!! mesela fenoşlu diyebilirmiyizz!!?? zuuzhahahahahah
3 kulvarda mucadele edecek bir takimin uygun maaliyete bu tarz oyunculara da ihtiyaci var..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler