SPOR

CANLI

Sepp Piontek: 'Hülya Avşar'ı kamptan kovdum'

Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın eski teknik direktörlerinden Sepp Piontek, yıllar önce Hülya Avşar'ı kamptan kovduğunu söyledi.

Sepp Piontek: 'Hülya Avşar'ı kamptan kovdum'

Avrupa’da yayımlanan Türk gazetesi Kuzey’e çarpıcı açıklamalarda bulunan Türkiye A Milli Futbol Takımı’nın eski teknik direktörü Sepp Piontek, yıllar önce Hülya Avşar ile yaşadığı bir anısını anlattı. Bir dönem aşk yaşayan Tanju Çolak ve Hülya Avşar’la ilgili milli takım kampında yaşana bir olayı anlatan Danimarkalı çalıştırıcı, şunları söyledi:

“Hülya Avşar, İstanbul’da kamp yaptığımız otele Tanju’yu ziyarete geldi. Sordum ‘Kimdir’ diye, Tanju’nun kız arkadaşı olduğunu söylediler. Yanına gidip, ‘Çayınızı lütfen hemen bitirin ve burayı terk edin’ dedim. Bir gün de Tanju’nun çantasında silah taşıdığını gördüm. Sordum ‘Bu ne?’ diye. ‘Mafya peşimde’ dedi. Bir daha silahla gelmemesini söyledim. Uyarımı da dikkate aldı.”

“FATİH TERİM’İ AZARLAYACAĞIM!”

Türkiye’nin EURO 2016’daki şansını da değerlendiren Piontek, eski yardımcısı Fatih Terim’le ilgili “Elinde kaliteli oyuncular var. Başarılı olacağına inanıyorum. Türkiye’nin ilk dörde girmesini bekliyorum. Giremezlerse telefon açıp Fatih Terim’i azarlayacağım!” dedi.

Sepp Piontek, 1990-93 yılları arasında ay yıldızlı ekibimizi çalıştırmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
HER YANIYLA REZİL BİR KADIN.ERMENİ DÖLÜ NEDE OLSA. BİRDE KÖSEM SULTANDA OYNATIYORLAR. YAHU BU KADINDA NE BULUYORLAR ANLAMADIM.HAY HAYI GİTMİŞ VAY VAYI KALMIŞ. SONRA ÜLKEMİZDE ONCA GÜZEL VARKEN HALA VE İLK GÜNDEN BERİ KENDİSİNİ TÜRKİYENİN EN GÜZEL KADINI OLARAK GÖRMEZ Mİ? AMA ŞYU GERÇEK AKILLI.ERKEKLERİ PARMAĞINDA OYNATMASINI VE TUTMASINI İYİ BİLİYOR.BU KADININ TAAA YILLAR ÖNCEDEN BU GÜNE YAPTIĞINI FAKİR BİR KADIN YAPMIŞ OLSA BEYNELMEL O.OSPU DERLERDİ.BÖYLELERİ YAPINCA SOSYETE, YADA ÜNLÜ DENİYOR.STAR DENİYOR.VAH TÜRKİYEM VAH.
hülya otelleri iyi bilir başka otele gitmiştir.
Hulyanin dalda dala konmasi pkk ya bile sırtini dayamassi alisila gelmis bir olay ama ne oldu hurremlik delik desik yerlerde surunuyor beter olsun
Takım
O
Av
P
Geri Dön