SPOR

CANLI

Serdar Ali Çelikler: Fatih Terim 17 Mayıs'ta istifa edecek

Gazeteci ve yorumcu Serdar Ali Çelikler katıldığı televizyon programında Fatih Terim'in 17 Mayıs'ta görevi bırakacağını öne sürdü. Çelikler, "Fatih Terim 17 Mayıs'ta istifa edecek. Bana gelen duyum değil net bilgi. Galatasaray'ın UEFA Kupası'nı getirişinin 21. yıl dönümünde, istifa edecek. Hem mevcut yönetim ile çalışmayacağının mesajını verecek hem de yeni gelecek yönetimin elini rahatlatacak bir hamle yapacak. Çok zor bir ihtimal şampiyon da yapsa Terim'in istifa kararı değişmeyecek" dedi.

Fatih Terim'in hocalık devrinin bittiğini ifade eden Serdar Ali Çelikler, Terim'in mevcut yönetime karşı olduğunu, seçime göre hareket edeceğini ifade etti. Çelikler, "Bence Terim'in hocalık devri bitmiştir. Galatasaray'a daha üst makamlarda hizmet etmelidir. Hangi makam olur, nasıl olur onu bilemem" dedi.Ünlü yorumcu Çelikler: 17 Mayıs'ta Fatih Terim istifa edecek, bu net bilgidir

"BU KARAR DEĞİŞMEZ"

Çelikler sözlerini şöyle sürdürdü: Terim 17 Mayıs'ta, Galatasaray'ın UEFA Kupası'nı getirişinin 21. yıl dönümünde, istifa edecek. Hem mevcut yönetim ile çalışmayacağının mesajını verecek hem de yeni gelecek yönetimin elini rahatlacak bir hamle yapacak. Çok zor bir ihtimal şampiyon da yapsa Terim'in istifa kararı değişmeyecek.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
Şov yapmadan istifa et. Başarısız son bunu goremiyormusun. Bunun nedeni tartışma yaratmak göz boyamak. Sonra tekrar gündeme gelmek.
serdar aliiii sen kimsinki FATİH TERİM gibi bir hocayı eleştiriyorsun sen git mahallendeki top oynayan çocuklara konuş :)gerçi onlarda seni kaale almazlarr ama neyse sen genede bir dene:)
spor siyaset neden gençlere şans verilmiyor okan b mesela denenebilir
Takım
O
Av
P
Geri Dön