SPOR

Serdar Aziz, Fatih Terim'in yanına gitmedi

Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanan derbide Serdar Aziz eski hocası Fatih Terim'in yanına gitmedi.

Serdar Aziz, Fatih Terim'in yanına gitmedi

Karşılaşma öncesinde iki takımın kalecileri arasındaki dostluk gözlerden kaçmadı. Isınmaya çıkıldığında önce Volkan Demirel, Muslera'nın yanına gidip sarıldı ve başarı diledi.

Ardından Harun Tekin, Muslera'ya gitti, bir süre sohbet etti. Isınmalarda iki oyuncuların birbirlerine gösterdikleri dosthane tavır kameralara böyle yansıdı.

En çok merak edilen konulardan biri de Serdar Aziz ve Fatih Terim'in bir araya gelip gelmeyeceğiydi. Tecrübeli stoper, Galatasaray'da beraber çalıştığı eski teknik direktörü Terim'in yanına gitmedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 25 yorum
ulan sahte imPARAtor 10 kişilik en kötü sezonu geçiren bir Fenerbahçe yi yenemedin bundan sonra nah Fenerbahçe yi yenersiniz
@cesuryorum fatih terim aslan gibi adam gibi adam
10 kişi değil 7 kişi de kalsa yenemez böyle hakemler oldukça
@cesuryorum zavallısın, zavallı dikkat et orası galatasaray,a deplasman.
@kosovali_nuso zırlamayın hakem hakem diye.. kural neyse odur.. senin işine geldiği gibi mehmet topala 2. sarı gole faul vermeyecek.. golde topa hamle varsa faul değildir.. topalın pozisyonunda hamle sert değil adamda art niyet yok temas ettiği gibi geri çekiyor ve pozisyon yere yakın aksiyon alıyor.. bırakın zırlamayı hakem hakem diye.. 60 dakika en kötü sezonunu geçiren fenerbahçeye pozisyon bulamıyorsun neredeyse, leş gibi top oynuyorsunuz.. önce kendine bak sonra hakem diye zırlarsınız
@cesuryorum adam mıı??yavşağın teki
Hastasın başka sözüm yok
gitmesin dangoz herif oda kollarını açmış bekliyodu zaten
ayıp etmiş
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler