SPOR

Serhat Akın çıldırdı! 'Akıllı olun'

Fenerbahçe’nin eski futbolcusu Serhat Akın, Sefa Kalya’nın ölümü sonrası sosyal medyadan paylaşım yapmamasıyla ilgili eleştirilere yanıt verdi.

Serhat Akın çıldırdı! 'Akıllı olun'

Fenerbahçe’nin eski yıldızı Serhat Akın, Genç Fenerbahçeliler tribün lideri Sefa Kalya’nın ölümü sonrası sosyal medyadan herhangi bir paylaşım yapmadığı için eleştirildi.

Genç Fenerbahçelil grubu lideri Sefa Kalya, geçtiğimiz günlerde hayata gözlerini kapattı ve büyük bir kalabalıkla son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze törenine futbol dünyasından önemli isimler katılım gösterirken milli futbolcu Arda Turan da Kalya’yı unutmadı ve çelenk gönderdi.

Ancak Fenerbahçe’de forma giydiği dönemde Kalya ile yakın ilişkileri bulunan Serhat Akın’ın sosyal medyada konuyla ilgili paylaşım yapmaması tepki çekti.

Eski Fenerbahçeli futbolcu da Instagram hesabından konuyla ilgili fotoğraf paylaşıp şu açıklamayı yaptı;

“Ben resim paylaşmicaktim…eskiden instagram mi vardi da bana bazı ezikler msj atiyorlar baş sağlığı dilemedim diye???instagramdan resim atarak mi siz sevginizi kanitliyosunuz önce adam olun adam!!!benim sefa abiyle 5 senem geçti bana dedi ki kardeşim öldü benim. Yaşiyor olsaydi şimdi senin yaslarindaydi derdi 19 yaşindaydim o zaman benim sefa abiyle yaşadıklarım onda, bide bende saklı bizim abi kardeşliğimiz farklıydı instagramda klavye başında atar yapmakla sevgi olmaz akıllı olun biraz akıllı!!!! Sefa abi vurulduğunda biz maç icinde forma açmış insanlarız geçmiş olsun diye. o yüzden bana yorum yazarken 2.dak adam olun sonra yorum yapin!!!! Allah rahmet eylesin Sefa Reis… Mekanın cennet olsun…”


Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler