Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Seri katil Michael Myers şakası yapılan küçük çocuğun tepkisi herkesi şaşırttı

  Sosyal medyada her geçen gün yeni bir akım ortaya çıkıyor. Son dönemde sosyal medya kullanıcıları Cadılar Bayramı’nın da yaklaşmasıyla beraber çevresindeki insanları korkuttukları bir trende kapıldı. Sosyal medyada popüler olan videoda bu sefer ise korkutulan küçük bir çocuktu ve verdiği tepki herkesi şaşırttı.

  Cadılar Bayramı’nın korku ve heyecan dolu yanı kendisini yavaş yavaş göstermeye başladı. Sosyal medyada son olarak kült haline gelen korku filmi kahramanlarının kostümlerini giymek popüler bir akım haline geldi. Kurgusal seri katil Michael Myers şakası yapılan bir çocuğun o anları sosyal medyada viral oldu. Bir çocuğa eli bıçaklı seri katil şakasının yapılması tepki çekerken, o çocuğun eli bıçaklı adama sarılması da popüler oldu.

  KİMSE BEKLEMİYORDU

  1

  ‘Amberpatrick22’ kullanıcı adıyla sosyal medyada paylaşım yapan bir kişi videosuyla milyonlarca izlenmeye ulaştı. Küçük bir çocuk ve elinde bıçak bulunan Michael Myers’in kostümünü giyen bir kişinin yer aldığı video sosyal medyada popüler oldu. Videoda bir süre durumu anlayamaya çalışan çocuğun korkunç görünümlü adama sarılması eğlenceli anlar yaşattı.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler