Sevgili bulmak için uygulama yaptı! Erkeklerin girmesi yasak

32 yaşındaki Aaron Smith, erkek olarak sadece kendisinin girebildiği bir randevu uygulaması yazarak karşı cinsle eşleşmeme ihtimalini ortadan kaldırmış.

İnternet üzerinden birileriyle tanışıp, buluşmak oldukça zor. Binlerce insan arasından size uygun birini bulmak, onun da sizi beğenmesi, vs. derken ihtimaller gittikçe azalıyor. İnsanlar en eğlenceli, en ilgi çekici, en hoş profilleri oluşturmak için saatlerini uygulamalar başında harcıyor. Ancak Aaron Smith bu konuya kesin bir çözüm bulmuş. Yazılımcı arkadaşlarının da yardımıyla bir randevu uygulaması geliştiren Aaron, bu uygulamaya erkek olarak sadece kendisinin kaydolabilmesini garanti altına almış. Uygulamada “erkek” seçeneği bulunmuyor, yani bu uygulamada tek erkek var o da Aaron Smith.

KENDİNE UYGUN PARTNER BULAMAMIŞ

Aaron Smith, 32 yaşında Kuzey Carolina, ABD’de yaşıyor. Randevu uygulamalarında çokça vakit geçiren Aaron henüz kendisine uygun bir partner bulamamış. Bu uygulamalarda dikkat çekici profil oluşturmanın ne kadar zor olduğunu çok iyi biliyor. Binlerce insanın bulunduğu bu uygulamalarda, kişinin kendisine uygun birini bulmasının zor olduğunu yeterince tecrübe etmiş.

ARKADAŞLARININ DESTEĞİYLE KENDİ UYGULAMASINI YAPMIŞ

Bu sebeple ilginç bir iş yapmaya karar vermiş Aaron. Yazılımcı arkadaşlarının da yardımıyla kendi uygulamasını yazmak! Ancak “Singularity” isimli bu uygulamanın diğer randevu uygulamalarından bir farkı var. Uygulamaya kaydolmak istediğinizde erkek seçeneği çıkmıyor karşınıza.

FARKLI FARKLI KARAKTERLERE BÜRÜNÜYOR

Yani uygulamaya erkekler kayıt olamıyor. Fakat yine de bir erkek var, tahmin ettiniz Aaron. Aaron uygulamadaki tek erkek, bir fotoğrafını sola kaydırdığınızda karşınıza bir başka isimle yine Aaron çıkıyor. Farklı zevklere sahip kadınlara hitap edebilmek için türlü türlü Aaron var bu uygulamada. Hayvansever Aaron, müzik tutkunu Aaron, toksik maskülinitesini kırmış Aaron gibi...

'ANNEM HAVALI OLDUĞUMU DÜŞÜNÜYOR'

Eğer Aaron’un sağa kaydırırsanız “Tamam, harika” mesajını alıyorsunuz. Yok eğer sola kaydırırsanız Aaron size “Annem havalı olduğumu düşünüyor…” mesajı çıkıyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler