MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Sinem Kobal derin yırtmacıyla iddialı pozlar verdi! Yorum yağdı

Yayınlandığı dönemde reyting rekorları kıran Selana dizisiyle adını geniş kitlelere duyuran Sinem Kobal, uzun zamandır ekranlardan uzak bir yaşam sürüyor. 2 çocuk annesi Kobal son dönemde sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor. Güzel oyuncu bu defa bir dergiye verdiği yepyeni pozlarıyla gündeme geldi.

Sinem Kobal derin yırtmacıyla iddialı pozlar verdi! Yorum yağdı

Meslektaşı Kenan İmirzalıoğlu ile hayatını birleştiren ve iki çocuk annesi olan Sinem Kobal, evlendikten sonra mesleğine ara vermişti. Bir dönem 'Selena' dizisiyle izleyicilerin ilgi odağı olan ünlü oyuncu Sinem Kobal, artık paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyor.

Sinem Kobal 1

İddialı tarzı ile büyük beğeni toplayan Sinem Kobal bu defa son pozlarıyla sosyal medyayı salladı. Bir dergiye pozlar veren ünlü ismin gönderisi kısa sürede beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Sinem Kobal 2

Sinem Kobal'in derin yırtmacıyla pozlarına; 'Harikasın be', 'Müthiş görünüyorsun', 'Duru güzelliğin', 'Bu güzellik gerçek mi?' gibi yorumlar yapıldı.

Sinem Kobal 3

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal, 2016 yılında evlendi. Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın bu mutlu evliliğinden Lalin ve Leyla adında iki de kızı var.

Sinem Kobal 4

İki çocuktan sonra yeniden ekranlara dönemeye hazır olduğunun sinyallerini veren Sinem Kobal sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor.

Sinem Kobal 5

Sinem Kobal 6

Sinem Kobal 9

Sinem Kobal 8

Sinem Kobal 7

En Çok Aranan Haberler