SPOR

Şok! Programın ardından taşlı saldırı

Beyaz TV'de yayınlanan 'Derin Futbol' adlı programın ardından kanalın Beşiktaş'taki binasına saldırı düzenlendi.

Beyaz TV'nin Beşiktaş'taki binası 35-40 kişilik bir grubun taşlı saldırısına uğradı. Olayda bir güvenlik görevlisi yaralandı.

Olay 02:00 sıralarında Beşiktaş Fulya'daki Beyaz Tv binasında meydana geldi. İddiaya göre, Ertem Şener'in moderatörlüğünü yaptığı, Sinan Engin, Ahmet Çakar, Rasim Ozan Kütahyalı ve Ümit Özat'ın katıldığı 'Derin Futbol' programının hemen ardından yaşanan saldırıda yaralanan bir güvenlik görevlisi hastaneye kaldırıldı.

GÜVENLİK GÖREVLİSİ YARALANDI Programdaki yorumlara sinirlenen ve yaklaşık 40 kişi oldukları öğrenilen grup, araçlarıyla Beyaz Tv önüne geldi. Televizyon binasını taşlamaya başlayan saldırganlar, daha sonra bina bahçesine girdi. Buradaki güvenlik görevlilerine de saldıran kişiler, bir güvenlik görevlisini yaraladı. Saldırganlar, olayların ardından geldikleri araçlarla tv binasından uzaklaştılar. Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Hastaneye kaldırılan bir güvenlik görevlisinin tedavi altına alındığı öğrenildi. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

ERTEM ŞENER'İN TEPKİSİ
Yaşanan olaya büyük tepki gösteren program moderatörü Ertem Şener, yapılan saldırının çok çirkin olduğunu belirterek, "Bir televizyon basmak ne demek. Konuklarımızdan bazıları Galatasaray'ın Real Madrid karşısıda turu geçme şansının çok zayıf olduğunu söyledi. Ben de Galatasaray turu geçer demiştim. Kendini bilmez, taraftar demek istemediğim kişiler buraya gelip saldırdılar. Bizi geçin bayan arkadaşlar var rejiden ağlayanlar var. Bir güvenlikçi arkadaşımız hastanede ve durumu çok ciddi. Gerekeni emniyet güçleri yapıyorlar. 35-40 kişilik bir grup, ben tarafta kesinlikle demiyorum. Hiç şık olmadı. Herkes kendi fikrini söylemekte özgür olmalı. Ben hayatımda ilk defa böyle birşeyle karşılaşıyorum. İçlerinde silahlı olanlar varmış. 'Sıkın sıkın diye sesler geliyormuş. Nerede yaşıyoruz. Ben bu sabah Madrid'e gidiyorum Galatasaray için" diye konuştu.

"Örgütlenerek mi geldiler?" sorusuna ise Şener, "Bilemiyorum. Örgüt lafı çok tehlikeli bir laf 35-40 kişiyse örgütlenerek gelmişler demek ki" yanıtın verdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 284 yorum
gs taraftarı gerçek yüzünü ortaya koymuş hemen.yoruma bile bu ne hazımsızlık?kesin eler diye yalakalık mı yapsalardı?zaten sürekli birileri para kazansın diye takımı dev aynasında göstererek bir manipüle var.
sicktir yawsak.
umıt özat gibi ne konustugunu bılmeyen,turkce konusma ozurlu bır adam var orada...
bence çok doğru konuştular boşuna bozulmayın at gözlüklerinizi çıkartın sizde öyle bakın olaya adam yüzde 3 şans veriyo tur içinki bence cok bile veriyo tabi bu ezikler yediremiyo kendilerine orası ayrı dava
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler