SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Son dakika: Acun Ilıcalı, Hull City'yi satın aldığını resmen açıkladı

Son dakika: İngiltere Championship ekibi Hull City, Acun Ilıcalı'nın kulübü satın aldığını açıkladı. Sevenlerine müjdeyi veren Ilıcalı İngiltere'de mücadele eden kulübü resmen satın aldı. Ilıcalı yaptığı ilk açıklamada, "Hull City ile güzel bir yolculuğa başlıyoruz. Taraftarlarımızla birlikte gerçekleştireceğimiz çok büyük hayallerimiz ve hedeflerimiz var. Bu süreçte gösterdikleri dostluk ve samimiyetten dolayı Allam ailesine teşekkür ediyorum." dedi.

Son dakika: Hull City, Acun Ilıcalı'nın kulübü satın alma işleminin tamamlandığını duyurdu. Satın alma operasyonu, İngiltere Futbol Ligi tarafından onaylandı ve Acun Ilıcalı'nın kulüp üzerinde tam yetkili olduğu süreç başladı.

"HULL CITY İLE GÜZEL BİR YOLCULUĞA BAŞLIYORUZ"

678678

Acun Ilıcalı, imzalar atıldıktan sonra "Bugün en büyük hayallerimden birini gerçekleştirdiğim için mutluyum. Hull City ile güzel bir yolculuğa başlıyoruz. Taraftarlarımızla birlikte gerçekleştireceğimiz çok büyük hayallerimiz ve hedeflerimiz var. Bu süreçte gösterdikleri dostluk ve samimiyetten dolayı Allam ailesine teşekkür ediyorum. Bu güzel şehrin muhteşem taraftarlarıyla başarıya ulaşacağımıza inanıyorum." açıklamasını yaptı.

DUDAK UÇUKLATAN RAKAM

g_2944

The Athletic'te yer alan habere göre; 6 aydır Hull City'i satın almak için uğraşan Ilıcalı'nın Allam ailesiyle yaklaşık olarak 24 milyon euro karşılığında anlaşmaya vardığı belirtildi.

Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler