SPOR

CANLI

SON DAKİKA! Fatih Terim yeniden Galatasaray'da

Galatasaray'ın yeni başkanı Burak Elmas, Fatih Terim ile ilgili kararını açıkladı.

SON DAKİKA! Fatih Terim yeniden Galatasaray'da

Galatasaray'ın yeni başkanı Burak Elmas, seçimi kazanmasının ardından Fatih Terim ile yola devam edeceklerini ve deneyimli teknik adamın, pazartesi takımın başında olacağını açıkladı.

YARIN SABAH İDMANLARA BAŞLIYOR

Mazbata törenine kadar zaman kaybetmeye niyetlerinin olmadığını açıklayan Burak Elmas, "Hocamızla görüştük, yarın (pazartesi) sabah takımın başında, evimiz Florya'da idmanlara başlayacak. Galatasaray'ın teknik direktörü Galatasaraylı Fatih Terim'dir. Mazbata, mukavele ve seremoni ile kaybedecek 1 dakikamız bile yok. Yapacak çok işimiz var ve birlikte çok şey başaracağız." ifadeleriyle bu gelişmeyi duyurdu.

31 Mayıs'ta sözleşmesi biten Fatih Terim, 21 Haziran Pazartesi günü ile birlikte Galatasaray'daki görevine devam edecek.

GALATASARAY'IN AÇIKLAMASI

Başkan Burak Elmas'ın ardından Galatasaray Kulübü'nün resmi hesabından da Fatih Terim'in pazartesi günü görevinin başında olacağı duyuruldu.

saffas


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 68 yorum
İMPARATOR Fatih Terim ????❤️
kimse kusura bakmasın,gitti bir sene daha.
Verin şuna kulübün anahtarını da siz de rahatlayın memleket de
@yunus_sunman_1930 @yunus_sunman_1930 o soru işaretlerinin anlamı dalga geçmek. Ama herkes beğenmiş. Biz böylekonuda anlamadan dinlemeden burnunun dikine giden insanlardan çekiyoruz ülke olarak.
imparator fatih TERİM mekânın sahibi
Geçmiş olsun...
Takım
O
Av
P
Geri Dön