SPOR

Son dakika: 'Fenerbahçe - Konyaspor maçı ertelendi!' iddiasının ardından flaş gelişme! Karşılaşma oynanacak...

Son dakika haberleri: Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında Fenerbahçe ile arabam.com Konyaspor karşı karşıya gelecek. Ülker Stadyumu Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi'nde oynanacak müsabaka öncesinde flaş bir gelişme yaşandı. DHA, müsabakanın ileri bir tarihe ertelendiğini öne sürdü ancak daha sonra yapılan görüşmeler neticesinde karşılaşmanın oynanacağı ortaya çıktı. Hava muhalefeti nedeniyle uzun süre pistte bekletilen Konyaspor'un uçağı, İstanbul'a geliş için kalkış yaptı.

Son dakika: 'Fenerbahçe - Konyaspor maçı ertelendi!' iddiasının ardından flaş gelişme! Karşılaşma oynanacak...

Son dakika haberleri: Fenerbahçe ile arabam.com Konyaspor, Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında karşı karşıya gelecek. İki takımın da mutlak galibiyet parolasıyla çıkacağı maç öncesinde flaş bir gelişme yaşandı.

'ERTELENDİĞİ' İDDİA EDİLDİ AMA...

1a81d7e30041433bb46515feeb2ecbc0

DHA, Fenerbahçe ile Konyaspor arasında oynanacak olan müsabakanın ileri bir tarihe ertelendiğini iddia etti ancak sonrasında yapılan görüşmeler ve hava muhalefeti takibi sonrasında karşılaşmanın oynanacağı ortaya çıktı.

UZUN SÜRELİ RÖTAR SONRASI KALKIŞ YAPILDI

FoMtGetXoAE0Yct (1)

Ülker Stadyumu Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi'nde oynanacak olan mücadelenin öncesinde İstanbul'a gelmek için son hazırlıklarını tamamlayan Konyaspor'un uçağı, uzun süreli rötarın ardından kalkış yaptı. Konyaspor'un uçağı İstanbul'a iniş yaptı.

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler