MAGAZİN

Hakan Taşıyan ameliyat oldu! Son durumu nasıl?

Ankara Şehir Hastanesi'nde yaklaşık 5 aydır tedavi gören Hakan Taşıyan'ın karaciğer nakline ihtiyacı olduğu açıklanmıştı. Taşıyan için uygun donör bulundu ve ünlü şarkıcı dün ameliyat oldu. Hakan Taşıyan'ın sağlık durumu hakkında ise henüz bir açıklama yapılmadı.

Hakan Taşıyan ameliyat oldu! Son durumu nasıl?

Ankara'da yaşayan ünlü şarkıcı Hakan Taşıyan, yaklaşık 1 yıl önce yaşadığı rahatsızlık sonrası özel bir hastaneye kaldırıldı. Taşıyan, tedavisinin ardından taburcu edildi. Ancak, yaklaşık 5 ay önce tekrar rahatsızlanan Hakan Taşıyan, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Burada yapılan tetkitlerin ardından Ankara Şehir Hastanesi'ne sevk edildi.

HaberTürk'ten Aytekin Teker'in haberine göre, Taşıyan için acil olarak böbrek ve karaciğer nakline ihtiyaç olduğu tespit edildi. Ailesinden alınan örnekler sonucunda Taşıyan'ın kız kardeşinin böbreğinin Hakan Taşıyan'a nakledilebileceği belirlendi.

2993847_4c8780372b439de27f58d2425ffb34c9_640x640

UYGUN DONÖR BULUNDU

Taşıyan'ın karaciğer donörü hakkında ise şarkıcının yakın arkadaşı Hakan Yılmaz yeni açıklamada bulundu. Yılmaz, karaciğer donörü bulunduğunu ve Taşıyan'ın dün akşam saatlerinde ameliyata alındığını söyledi.

Ünlü şarkıcının sağlık durumu hakkında ise henüz bir açıklama yapılmadı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
oh taze karacigerle ne içilir şimdi hakan olmasin sabahlar
@ekramen8 şu mübarek cuma günü hürmetine rabbim seni ondan beter etsin başka sözüm yok.
@ekramen8 yanlış konuşmuşsun
@g_eren05 ikiniz de birbirinden yanlış konuşmuşsunuz. Yav bırakın kardeşim günahı da sevabı da Allah' la kul arasında. Nedir bu kindarlık, tahammülsüzlük? Her koyun kendi bacağından asılır. Allah' a ortak koşmayı bırakın artık..
Hakan abi bırak abi şu alkol denilen mereti bak o ciğeride bitirirsen kmse sana yardımcı olamaz.
@serkanaydogar bi mekanda dinlemeye gitmiştik 45 dakikalık sahnede bi büyük viskiyi icti buna cigermi dayanır..
Rabbim sağlık sıhhat versin.. umarım bundan sonra kendini helak etmez kendini alkole sigaraya vurup vücuduna işkence yapmaz.. çok efendi sanatçılarımız dan..
Geri Dön