SPOR

G.Saray'dan Hasan Şaş açıklaması

Son dakika haberine göre; Hasan Şaş, dün istifa ettiğini açıkladığı Galatasaray yardımcı antrenörlük görevine geri döndüğünü açıkladı. Galatasaray Kulübü de yaptığı açıklamada Hasan Şaş'ın görevinin başında olduğunu ve Denizli'de yaşanan olaylarla ilgili yasal işlem başlatılacağını duyurdu.

G.Saray'dan Hasan Şaş açıklaması

Galatasaray'da son dakika gelişmesi... Dün istifa kararını Instagram'dan duyuran Hasan Şaş, Galatasaray'daki yardımcı antrenörlük görevine devam edeceğini açıkladı.

ECP8KyqXUAEr-iy

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Şaş, "Bazen zor zamanlarda ihtiyacın olan sadece şefkattir. O şefkat ki hayatını adadığın renklerden, gençliğinden, emeklerinden, hayallerinden ayrılmana izin vermez. Hiç hata yapmamış, hiç yüzün düşmemiş, hiç hayal kırıklığı yaşamamış gibi yoluna devam etmeni, bir şey olmamışcasına tekrar çalışmanı sağlar o şefkat. Üzülürken üzdüğüm, kırılırken kırdığım herkesten hem özür dilerim, hem teşekkür ederim. Bugün yeniden sarı kırmızı başarılar için daha çok çalışacağım ilk gün. Allah utandırmasın" ifadelerini kullandı.

GALATASARAY'DAN AÇIKLAMA: HASAN ŞAŞ GÖREVİNİN BAŞINDADIR
Bu arada Galatasaray Kulübü de yardımcı antrenör Hasan Şaş'la ilgili şu açıklamayı yayınladı:

"Yönetim Kurulumuz, Teknik Heyetimiz ve Futbol Takımımız, büyük Galatasaray camiası ile birlikte 23. şampiyonluk yolunda yürümeye devam etmektedir. Bu kapsamda Futbol A Takımı Yardımcı Antrenörümüz Hasan Şaş da Galatasaray ailesinin mensubu olarak görevinin başındadır.

Antrenörümüz Hasan Şaş’a Yukatel Denizlispor maçı sonrasında yapılan art niyetli, planlı ve haksız saldırıların failleri hakkında yasal işlem başlatacağımızı kamuoyunun bilgisine sunarız."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 175 yorum
Tükürdüğünü yalamayacaktın kel hasan
sana ne lan..
sektir O-yilmaz
@oyilmaz_y9 neoldu kıçına kına yakamadın değil mi. siz bu soruyu kapı önüne koydukları aykut kocaman için oğuz çetin için neden söylemediniz.senin gibi troller yıkamadığı takımı böyle çökertmek istedi ama başaramayacaksınız
Futbolun reziller mangasından terim Şaş albayrak ali dürüst
@eryaman.06 yanıldıgınıx bişey var bırakın başka takımları hasandenen kişi kendi takımına zararveriyo sizle bunu görmüyecek kadar safsınız
@hakan_boyner bak bu kadar beğenmeme sana girmiş
hemen R yaptı .))
Tamam kalsın işe yarıyor
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler