SPOR

CANLI

SON DAKİKA! Okan Buruk'tan İrfan Can Kahveci açıklaması!

SON DAKİKA! Okan Buruk'tan İrfan Can Kahveci açıklaması!

Başakşehir'de Teknik Direktörü Okan Buruk, Fatih Terim'in İrfan Can transferini istemesi üzerine yorum yaptı.

Başakşehir'de teknik direktör Okan Buruk, 2-1 kazandıkları Ankaragücü maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Teknik direktör Fatih Terim'in İrfan Can Kahveci'yi istemeleri sorusu üzerine konuşan Okan Buruk, "Fatih hocanın sözlerini dinledim, onu da anlıyorum. Değişim istiyor, mutlu olmadığını, memnun olmadığı oyuncular var. Bütün hocalar değişim ister, biz de istiyoruz. Bununla ilgili başkanla konuşuyoruz. Burada Galatasaray'ın talebi var, belki bir çok takımın talebi var. Altını çizmek gerekirse dünyadaki bürün futbolcuları alma şansınız var. Neymar'ı örnek verirsek, PSG, Barcelona'dan aldı. Burada önemli olan kulüp başkanların konuşmaları. Biz çok değerli oyunculara sahibiz, onları çok seviyoruz. Çok saygı duyuyoruz oyunlarına. Burada önemli olan kulüplerin vereceği kararlar. Biz de bu anlamda kulübümüze isteklerimizi iletiyoruz. Son karar başkanlar ve yönetimlerdedir." dedi.

Sakatlıklar ve kendi transfer gündemleri üzerine ise, "Altını çizmek gerekirse dünyadaki bütün futbolcuları alma şansınız var. Neymar'ı örnek verirsek, PSG, Barcelona'dan aldı. Burada önemli olan kulüp başkanlarının konuşmaları. Biz çok değerli oyunculara sahibiz, onları çok seviyoruz. Çok saygı duyuyoruz oyunlarına. Burada önemli olan kulüplerin vereceği kararlar. Biz de bu anlamda kulübümüze isteklerimizi iletiyoruz. Son karar başkanlar ve yönetimlerdedir." sözlerine yer verdi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
Bu açıklamayı Erol Bulut yapmış olsaydı yok efendim lig devam ederken neden isim veriyorsunuz, neden futbolcularımın kafasını karıştırıyorsunuz derdi Okan Buruk. Ama söz konusu Fatih Terim olunca kibar kibar açıklamalar yapmış. İşte bu yüzden sizin gibi iki yüzlülerden nefret ediyoruz.
arada aynaya bak yada telefonun ön kamerasını ac ta insanliktan nasip almamis 2 yüzlulugu görürsun
@fatih_aksut_1985 bunlar kadar densizi gelmedi..
@fatih_aksut_1985 Dostum senin için kararmış. Biraz pozitif ol. Her şeye böyle art niyetle yaklaşma. Allah aşkına bir kere de Fatih Terim çok güzel davrandı.futbolumuza ve Türkiye ekolüne katkılarından dolayı teşekkür ediyorum deyin. NE BU ART NİYET ? Ne bu ÖN YARGI ? POZİTF OL;POZİTİF KAL. Geleceğe pozitif bak. İşiniz gücünüz meyve veren ağacı taşlamak.
@emre_altun_2020 sevgili karedeşim zaten F.Terimin yaptığını kimse inkar etmiyor ama onu bunu yaptı diyede her şey mübah değil.. imparotor diyoruz bir adama imparator diye boşuna söylenmez. ama söylemiş olduğu yanlış. yanlışa doğru diyemiyoruz malisef. takımında oynayan bir oyuncuyu hemde lig devam ederken istiyoruz demek bizce futbol ahlakına aykırı bir hareket. bunu yapan diğer takımların hocaları olsa gerçekten söylenmedik söz kalmazdı. bence lig arasında dahi söylenmemeli böyle şeyler.lig biter takımın yeri sırası bellidir satlır-alınır yani olağan şeylerdir tabi..
@34_cemelli_50 Fatih Terim Neymar'ı da ister, Messi'yi de ister. Ronaldo'yu da ister, İrfan Can'ı istediği gibi. Tek fark İrfan Can'ı istediğini dile getirmiş . Yani istemek normal bi durum. Kimse etkilenmez bundan hele ki Profesyonel adamlar hiç etkilenmez. Etik veya ahlak olarak ele alamayız. Alınmamalı da. Türkiye liginde hereks İrfan Can'ı ister. Dile getirmiş olması veya olamaması var olan isteği değiştirmez.
Bu gibi konularda Emre Belezoğlu suskun kalmamalı.
fatihin fedaisi okan buruk
Takım
O
Av
P
Geri Dön